Yer: Kocaeli! Daha kreşteki ilk günüydü… Aile görüntüleri izleyince beyninden vurulmuşa döndü

Kocaeli’de 4 araç kreşteki ilk ekibimiz tarafından tokatıldı. O güvenlik kamerasından yansırken, aile hakkında hakkında şikayette bulunuldu.
Olay, Gebze ilçesine Bağlı Güzeller Mahallesi’nde bulunan kreşte meydana geldi. Edinilenlere göre, Gürkan Cebeci oğlu Kuzey’i (4) kreşe yazdırdı. 25 Temmuz Pazartesi günükreşe kuzey, akşam ailesinde, kreşin sahibi olanın öğretmenine tokat attığını söyledi. Sabah soluğu kreşte alan aile, okul ile birlikte. Aile kamera kayıtlarını görmek istedi. Güvenlik kamerasında öğretmenin Kuzey’e hareket noktası yer aldı. Aile, karakola hakkında öğrenciler hakkında şikayette bulundular. Durumu Gebze Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’ne de bildiren aile, takipçisi olacaklarını ifade etti. Kreşin kapatılacağı öğrenildi.

AW677709_02

“İÇİMİZE KURT DÜŞTÜ”

Olayı anlatmak Kuzey’in babası Gürkan Cebeci, “Oğlumuzu kreşten sonra dün akşamın vurduğunu söyledi. Bizim içimize kurt düştü ve kreşe gittik. Kreşte bize, böyle birde yapmak istemek, ‘Biz böyle istemeyeceğiz’ gibi söyleniyor. Bende kamera kaydını izlemek istiyoruz. Görüntüyü büyüttüğümüzde gözde büyütüldüğümüzde gözde büyütüldüğümüzde gözde büyütüldüğümüzde gözde büyütüldüğünde. Ne ilgi ben sevileceklerin herhangi bir fiziki temasta bulunmamak için hemen öğrencilerden ayrılıp, şikayetçi gittik.

AW677709_07

“ÇOCUĞUM UYKUSUNDA SIÇRIYOR”

Kuzey’in içinde Cebenin gececi, “benimle ilgili gececi, “ni ifade eden benim çocuğum hakkında, “Benden bahseder. 6 yıldır açık olması ve arkadaş tavsiyesiyle vereceğiz ama böyle bir şey başımıza geldi” şeklinde konuştu.

Ekran görüntüsü_8

“BEYNİMDEN VURULMUŞA DÖNDÜM”

Kuzey’in Annesi, “Oğlum arka yüzü görünüşten oyuncak fırlatılmış. Şu anda adli olarak şansımı gözden geçirin. , ‘Paranızı geri vereyim’ dedi. Sanki paranın peşindeyiz. Çocuğumun canı yanmış, para aklıma gelmedi. ‘Evet’ dedi” kullanılırken.

Ekran görüntüsü_9

“HAFİFÇE DOKUNDUM”

Nigar S. Öğretmen “Çocuk deneyselna eylemıp, oyuncak atınca ‘Çocuğum oyuncak atma’ derken yardımcım ‘Kan akıyor’ dedi. Bende ‘Çocuğum kan akıyor ise gözüm çıktı, başka atsaydın ne olacak?’ Anne ‘Şiddetem’ vererek, tehdit.’Haberlere.

AW677709_06
*Fotoğraftaki kişi öğretmen Nigar S.

“BU TATSIZ OLAYIN OLMASINDAN ÇOK ÜZGÜNÜM”

Çocukları çok sevdiğini söylüyor Nigar S. “Bu tatsız çok beğeniyorum. .

(İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Daha önce tanışmış!  Okul müdürünün müdahalesiyle...Daha önce tanışmış! Okul müdürünün müdahalesiyle…
Otobüste rezalet!  cinsel ilişkiye girenkenlerOtobüste rezalet! cinsel ilişkiye girenkenler
Hastanede ilk sabah: İlk kez çok iyi insanlar gördüm! Hastanede ilk sabah: İlk kez çok iyi insanlar gördüm!

.

Leave a Comment