‘Yenilenmiş’ iPhone 12 Pro’nun Fiyatı Belli Oldu

Apple, yenilenmiş cihazlarda ilk akla gelen şirketten biri. Malumunuz iPhone fiyatları çok pahalı insanlar, yenilenmiş iPhone’lara yönelmeyi tercih ediyor. Apple, yenilenmiş iPhone 12 Pro’ların fiyatlarını açıkladı ve fiyatı yine biraz tuzlu.

Yenilenmiş ürünlerdeki cihazlara yönelik bir cihaza daha uygun bir sistem bir ucuz. Yenilenmiş cihaz nedir bilmiyorsanız küçük bir özet geçelim: En basit haliyle Apple, Samsung Huawei gibi kendilerinden ikinci el telefon alıyorsunuz.

Yenilenmiş cihaz deyince akla ilk gelen firmalardan biri olan Apple, ABD’deki stoklarına yenilenmiş iPhone 12 Pro’ları da ekledi ve fiyatını da ekledi. sinemaya ne zaman ve hangi fiyata gelir bilemiyoruz ABD fiyatı bile hala pahalı.

Yenilenmiş iPhone 12 Pro’lar 759 dolardan başlıyor

iphone 12 yanlısı

iPhone 12 Pro aslında daha fazla de Apple’ın yenilenmiş durumda olanlardır. Apple stokları yeniledi ve iPhone 12 Pro’ları ABD’de satılmaktadır. Fiyat etiketini ise en düşüğü 759 dolar (vergisiz kur karşılığı 13.000 TL) olacaktır.

iPhone 12 Pro’nun fiyatı ABD’de sıfır 900 dolardan (vergisiz kur karşılığı 15.900 TL) başlıyor. Türkiye fiyatı ise 28.000 TL’den başlıyor. Geçen yıl yenilenmiş iPhone 12 Pro’nun fiyatı ne kadar süre bilinmez ama tüm vergiler içinde tüketilir 20.000 TL’ye yaklaşır.

İLGİLİ HABER

Steve Jobs’ın Elleriyle Tasarladığı İlk Apple Bilgisayarı Açık Arttırılarak Satılıyor: Şimdiden Yüztırmabinlerce Dolar Teklif Geldi

Siz yenilenmiş durumda ne satın alınmış? Sizce ABD için fiyat pahalı mı? zenginleştirilmiş iPhone 12 Pro’nun yeni halinin fiyatı ne kadar olur? Düşüncelerinizi yorumda bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak :
https://www.macrumors.com/2022/07/22/apple-restocks-refurbished-iphone-12-pro/?utm_source=feedly&utm_medium=webfeeds

Leave a Comment