“Yeni Adnan Oktar mı?” deniliyordu! Onlarca kadınla yeni videosu ortaya çıktı: “Yiyin” dedi ve…

Tuncer Çiftçi, oğul günlerde “Yeni Adnan Oktar mı olacak?” sohbet gündemlerinde. Daha önce hastalarıyla ilgili iddiasıyla TV programı canlı dua seansı yapan ve arayanlarında arayan kızları “Beni en yedi şelalenin içine girecek ve çıkacak” diye düşünüyor.

TARTIŞILAN OLAYLARA İMZA ATTI

Kur radyosunda ‘cennet garantili mezar yeri’ sattığı da konuşulan Çiftçi’den insanlar kapış kapış mezar yeri satın alınmış iddiadır. İşle ilgili geliştiriciler Çiftçi, kadın müritleriyle ziyaretine de gitmiştir. 2018 yılında yurttan kaçtığı Çiftçi uzun ortalarda mürettebatdu.

Ekran görüntüsü 2022-08-02 201153

DOĞUM GÜNÜ VİDEOSUYLA TEKRAR GÜNDEME GELDİ

“Meh kendini” ilan eden Tuncer Çiftçi’nin kadın müritlerinin doğum günü. videosu sosyal tekrar konuşulmasına neden oldu. Videodaki kadınlar Tuncer Çiftçi için “Allah Nuru” kullanımı. Ancak Çiftçi’nin uzun namlulu silahlarla bir video çekimi yeniden tartışılmasına yol açtı.

Ekran görüntüsü 2022-08-02 201140

MÜRİTLERİYLE VİDEOSUNA BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ

Çiftçi’nin kadın müritleriyle yeni bir videosu daha ortaya çıktı. Videoda askerlerin yemek duasının yaptırıldığı görüldüğünde Çiftçi’ye “Komutanım” dikkat çekmeye dikkat çekiyor. Öte yandan çiftçi’nin ormanda yemek yemeye görüldüğüne dair “Yiyin”. Videonun başında Çiftçi’nin “Sağ ol diye bağıracaksınız ben’Afiyet olsun’ olsun” görüşündeydi. yine sosyal medyada çok sayıda yoruma sebep oldu ve konuşulmaya başlandı.

t1

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Şap ve çiçek çıkışlı... O ilçeye hayvan girişleri yasaklandı!Şap ve çiçek çıkışlı… O ilçeye hayvan girişleri yasaklandı!
CHP'nin uygun duruma düştüğünü, Kılıçdaroğlu'ndan çok sert geldiCHP’nin uygun duruma düştüğünü, Kılıçdaroğlu’ndan çok sert geldi
25 bin şoke oldu: Sizi dolandırdık, mesaj gelen mesajdan25 bin şoke oldu: Sizi dolandırdık, mesaj gelen mesajdan

.

Leave a Comment