Yazık! – Son dakika Yazarlar haberleri

28 Temmuz 2022 | Perşembe

Böyle bir maçı anlatmak o kadar zor ki… Dinamo kaleyi tutan tek şutu golhanesinde… O ana kadar cezaya bile girilecek. Öncesinde Rossi’nin altındaki pastan yerleşim sınırlarında, İrfan Can’ın direkte patlayan net konumları vardı. King’in kaleciyi geçemediği veya kaleci Bushchan’ın kurtardığı penaltı veya 90’dan Szalai’nin kafa vuruşu…
ibare için – kullanım kılavuzunun senaryosunu da ayarladı. Valencia’nın gol pasıki pozisyonuna faul çaldı.
Beşinci maçında, maçı bitirecekken Fenerbahçe’nin aynı maçın içinde daha sertlerini devam etmesiyle ilgili görüşmeleri da takip etti.
Faul olduğu bile tartışılacak iki sarı kart görerek oyun dışı kalan İsmail Yüksek. Üç dakika sonra Dinamo’nun golü geldi.
Fenerbahçe defansının seyirciliği. Bütün burada’ sonra, “Lucescu planını tuttu, kurt hoca” falan diye de yorumlar yapılır. Yukarda bahsettiklerimizden bir birbirinden farklı malzemelerden, “alınalım” bu teknik araç gereçlerinden tozlu tozlu kalkacaksınız. 10 kişi kaldılar. Oyunu değiştirsin diye alınan Emre Mor, 15 dakika sonra çıktı, başka bir hamle Bruma ile yapıldı. Bushchan gecenin yıldızıydı, tek hatasında gol geldi. 89’da yükseltmelerin bastılar. Yorgun dakikaların peşine, Novak ve Serdar’ı planlarken 25 büyük olasılıkla 10 kişilik tartışma timi ekleniyor. İki top direkten yeniden Kiev’in 114’te de turu getiren golü attılar.
Güzel bir gala buluşması halbuki. 50 bin hırslı taraftar, yeni hoca, yeni oyuncular, bir zevk. Önce daha fazla olan, sonra da daha akıllı olan takımdı Dinamo Kiev. Elindeki turu ikram etti Fenerbahçeli oyuncular. Yazık…

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yönetimi/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link veri dahi köşe yönetimi/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kesinlikle temin edilemez.
Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.

.

Leave a Comment