Yatırımcılar dikkat. Piyasaların bir bileni İslam Memiş altındaki son gelişmeyi açıkladı

Sevilenpiyalarla sözsaların “”” tahminlerinde bir bileni ” İslam Memiş, tahminlerde gram altın, gümüş, döviz ve kripto paralara geçiş tahminlerinde bulundu.

Ağustos ayında satın almak için bir fırsat olduğunu söylüyor.

Memiş, “Gümüş ve altın fiyatları satın alınabilir çok iyi görünüyor.

Altın Hizmet Me’ten gram altın yorum: Ayı son fırsat FED’in fiyatıyla ilgili. Ons altın dün 1760 devamında 1780, aslında hedef 1800 dolar seviyesi. Yükselişler devam edecek ilerisine bakacağız. Bugün ABD’de büyümek için emtialar için “kullanmak için kullanın.

Memiş söyledi:

“Yi 785 liradan15 gram altın bugün hem banka hem Kapalı’da 10 lira seviyesi. Yani 7 ayda gram altındısına 230 lira kazandırın. Tabii ki 1200 ve 1450 lira öngörümüum, halkı ile benim.

Dolardan destekleniyor, dolar gram desteklemeye devam ediyor. Yatırımcısı gram takip etmek için doları takip edin. 1020 lira tepe var yukarıda. Ağustos gram satın almak için son fırsat. Makas meselesine dikkat etmek gerekiyor. Gerçek gram değeri altının 1015 lira seviyesi. 1015’i baz almalılar. 1000’in “sarkmalar son bir şans olarak ön planda duruyor.

Gümüş kıyasla daha ucuz kaldı. Ons bazında 40 dolar, gram aşım 20 liralık hedef seviyeler. Burada hızlı ataklar gerçekleşebilir. Yıla satış kadar ciddi ciddiler de yapmak. Elinde dolar, döviz ucuz, ons bazında gümüşün dip yediğini gözlemliyorum. Bundan dolayı güvende ile ilgili olarak daha iyi düşünülür.

Şu anda Bitcoin 22 bin 919 dolar gösterge. Dün yüzde 6 değer var, bugün olumlu görünüyor devam ediyor. 24 bin dolar seviyesin sonra, bir atakta 27 bin dolar seviyesi var. Ben çok kötümser değilim kripto paralarda. 2023’te faizleri indirecek bir Fed bu da kripto paraların yükselişi için önemli. 2023′ indirimleri indirimli fiyatlandırılır, o da yılın son fiyatlandırılır. Ben pozitif beklentimi devam ettiriyorum. Unut paranızla bu olmanız gerekir, umut paranızla değil.”

.

Leave a Comment