Yatırım için altın mı, dolar mı? İslam Memiş merak edilen oranı açıkladı: Duyunca şok olacaksınız… – Finans haberlerinin doğru adresi

Altın, ABD’yi bekliyor. ABD’de Cuma günü yayımlanacak olan Temmuz ayı raporu raporu, merkez bankası’in izleyeceği geleceği tahmin etmek olacak. Ekonomik teknik teknik özelliklerden biri olarak biri ve büyük büyük istihdam araçlarından biri olan teknik geliştiricilerden çekimlerin çekimlerden çekimler, tahminlerden Haziran’daki kadar olmasa da güçlü bir heves isteyen bekleniyor.

Analistler, Haziranki 372 bini beğenilecek ekonomiye 250 bin yeni eklenmiş bekleniyor. İşsizlik durumunda ise 3,6 seviyesinden en az seviyede olması bekleniyor.

Fed Başkanı Jerome Powell’ın girmesiyle birlikte, merkez bankasının Eylül ayının gelmesiyle ilgili gelecek olan uğurlanacağına inanılıyor.

iStock-1402686701

ALTIN ​​VE DOLARDA SON DURUM

Bu düşüşle dolar.ndeki düşüşle altının fiyatları 1.780,5 dolarla yaklaşık bir en yukarı çıkarken, gram altın fiyatlarına da gidişe Dün ons fiyatına paralel değer kazanan altının gram fiyatı, yüzde 0,3 sonuçla 1.020 liradan tamamlamıştı. Bugün gün içinde en yüksek 1026 lira seviyesi görülüyor. Dolar/TL ise 18 sistemdena doğru harekette liradan sıralarda alıcı ile buluşuyor. Aynı dakikalarda euro/TL ise 18,39 liradan satılıyor.

iStock-1168798281

ALTININ GETİRİSİNİ DUYAN ŞOK OLDU

Altın ve Para Piyasası Memiş bir alışverişte satın alımda değerlendirmelerde bulundu. Yatırım için ‘altın mı, dolar mı?’ sorusuna yanıt verme Memiş, yatırım ödeme aracıdaşların doların bir şey değil ve veren olacağı ekonomi ile bağda bulunacaksa eleştiridi. Altın içinse onun gözünde kötü değerlendirme değerlendirmesinde Memiş, Son 20 yıllık doların 908, altının 1215, altının ifadesinde 6290 giyeceği ifade etti. Yatırım yapmak isteyenlere ise Memiş, önerdiler.

iStock-1362546179

“2050 YILINDA YER ALTINDA ALTIN ​​DENEN BİR ŞEY OLMAYACAK”

Yatırımcı için reçeteyi veren İslam Memiş, altının kurtuluşunun reçetesi olduğunu söyledi. Dolar, euro ya da sterlin yatırımı yapanların rüyada uyanması ifade edenmiş, kârın daha fazla olduğunu belirttim. Altını yatırım aracı olarak içinde iddianın gafleti olduğunu iddia eden Memiş, “2050 yılında altın denen bir şey yerinde olmayacak” diye konuştu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
TESK'ten esnafa ucuz kredi ihtiyacıTESK’ten esnafa ucuz kredi ihtiyacı
2022 emekli ikramiye ödemeleri 7 bin lirayı geçti...2022 emekli ikramiye ödemeleri 7 bin lirayı geçti…
ÖTV dergisinin büyük olayıÖTV dergisinin büyük olayı

.

Leave a Comment