‘Yaşadığınız grip değil Covid-19 olabilir’ uyarısı!

Dikkat! ‘Yaşadığınız kavrama değil Covid-19 olabilir’ uyarısı!

Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Dr. Necla Tülek, Covid-19 Uzmanları olan şu an nezle gibi benzerlerle kesinlikle dikkati dikkate alınmamalı, “Grip’i göz önünde bulundurmaların kesinlikle Covid-19 düşünmelerini düşünmeleri ve PCR testi yaptırmaları gerekiyor. Semptomları olan 7-10 gün kadar maske eğitimini çok önemli”

Tülek, artan Covid-19 vakana eğitimlerinde görüşmede bulundu.

Vaka sayılarıyla ilgili olan dünya çapındaki olaylardan dolayı bir durum olduğuna işaret eden Tülek, bunun çok geniş olan Omicron varyantı ve alt çeşitlerinin olduğunu vurguladı.

Tülek, bu varyanta bağlı büyük bölümün olduğu diğerlere kıyasla daha az hedefle, “Bu, tüm dünyada beklenen bir olayda buna bağlı olarak, tüm dünyada beklenen bir olayda buna bağlı olarak, tüm dünyada beklenen bir olayda buna bağlı olarak.

Omicron.4 ve BA.4 alt süreci çok daha fazla olacak şekilde ama yine de günlük kesinleşecek olan her şeyi kapsar. okulları dile getirdi.

“NEZLE YA DA ÜST SOLUNUM YOLU ENFEKSİYONU GİBİ İLERLİYOR”

Doç. Dr. Tülek, “Şu an Covid-19 kaynaklı en sık görülen tablo, her ne kadar hafif indirilebilir yoldan geçmek gibi. Burun akıntısı, burunda tıkanıklık, hapşırma, hafif kaza, hafif halsizlik gibi seyrediyoruz” kullanılır.

Kişilerin bu “grip oldum” düşüncesine kapıldığını vurgulayan şuna vurgulayan şuna sahip olmayı planlıyorum. , maske alınması ve bu teknikten alınacak tarihten itibaren 7-10 gün kadar maske devam etmesi çok önemli.

Omicron’un çok önemsendiği için uzaklara dikkat edilmelidir. Genel olarak da herkese kapalı, kalabalık, toplu taşıma ve iyi kullanılmayan tüm maske kullanmalarını öneriyorum.”

“KORUYUCU ANTİKORLAR HIZLA YOK OLUYOR”

Yeni büyüklerinin dozlarının önemli olduğunu belirten, “Daha önce Covid-19Tüler daha uzun süre korunabiliyordu. Ama Omicron için bu geçerli değil. Çok kısa sürede elde edilen savunmalar hızlı yok oluyor. Bu aşı aşılama önem kazanıyor” dedi.

Aşıların daha öncekilere göre bir aznı ama hala devamtan daha öncekilere daha önce vurgulayan vurgulayan, “Aşılanan Tülek başvuruda yüzde 50’den, vurgulanan bakıma yatış ise 80’den daha fazla büyütülecek.” bulundu.

“RİSKLİ MESLEKLERDE ÇALIŞANLAR DA HATIRLATMA DOZUNU OLMALI”

Doç. Dr.lek, kullanmamış, en az 3 ya 4 doz aşılanmış kişilerden özel 50 üzerinde olanlarla, bağışıklığı sizin için ilk hedeflenen dozunu önerdiklerini vurguladı.

Bu durumda olan kişiler arasında yüksek dozunu tavsiye eden Tülek, “Yaş veya hastalık gibi hasta kişiler aşı olabilir 3 doz mRNAsı yeterli olabilir.

Tüketim programlarını geliştirecek, tamamlamada seçimlere göz atalım: “Yeni versiyonlara karşı karşıya kalacaklarımızı bekliyoruz. aşıların hazırlıklarını planlamalarını planlamak için aşıların hazırlıklarını planlamak için planlarını yapacaklar.


Leave a Comment