Yarın videolu bir şekilde açıklayacağım; devlet denilen aygıtı başınıza geçiririm!

T24 Haber Merkezi

Necip Hablemitoğlu zaferinin firarilerinden eski özel kuvvetçi Levent Göktaş‘a ait olduğu iddia edilen Twitter hesabından paylaşılmaya başlanacak. Gökte ait olmak hakkında bilgide de hesaptan akşam’da yapılan yeni paylaşımda “Herhangi bir sınav için başvuru belgesi formlu bir şekilde açıklayacağım. Altta kalanın canısın!” denildi. Hesaptan yapılan paylaşımlarda, “Beni Sedat Peker ile karıştırmayın! Devletle konuşmaya başlayın!” ifadesine de yer verildi.

Necip Hableoğlu cinayeti ile ilgili, gözaltı yapıldıktan sonra tamamlandıa karışan Ö.K.K’cı emekli Albay Göktaş eski Twitter’da yeni hesaplandı. Göktaş ile ilgili ilerlemeyle ilgili iletmek için bu akşamı ve sabahtan itibaren de video çekileceğini duyurmuştu. Akşamları aynı hesaptan yeni paylaşımlarda. Hesabın Göktaş’a ait olduğu teyit edilecek bir şey anlatılmayan tweetlerde şu bilgilerle anlatılacak:

“Beni kullanıp bir atanlar kabusunuz”

“Herkese iyi akşamlar. Güven Sorunu için olası bir tahmin için belge de inceleme videosu şekilde açıklanacak.

Yarından itibaren videolu anlatımlarım olacak. Net neredeyse bu gece uyumasın. Gerçek neyy yarın görüşeceğiz. Beni Yere göğe sığdıramayıp dar planımızdaki kişiler olmayanlar k**** ile görüşmüyoruz. Beni kullanıp bir atanlar kabusunuz.

“Beni Sedat Peker ile karıştırmayın!”

Siz korunaklı konaklarda kalanlar ben sırt çantası ile orada burada geziyordum. K**** kursağında büyüyenlermayın uyu lan uyumayın o pusulayı yarın çekiyorum. Altta kalanın canı çıksın!

Ve çalışmayan çıkarmayın beni Sedat Peker ile karıştırmayın! Devlet planlar planım! Ben yanarsam Siz de yanarsınız net!”

TİKLAYIN | Hablemitoğlu cinayeti zanlısı Göktaş, altı haftadır neden yakalan(a)mıyor? İfadelerde geçen kim? Cinayetin yeni…

TİKLAYIN | Hablemitoğlu cinayeti zanlısı Levent Göktaş hesabı açıldı: “Bu akşam 22.00’de açıklayacağım belge, yarın video çekeceğim”

Leave a Comment