Xiaomi’den kötü haber! Bu telefonlara desteği kesecek

bir dönem yaşanacak gerçek dünyada için yeni bir gece yolda. Bir akıllı güncelleme zamanını daha iyi hale getirmek için az sorumluluk alacak. Buna göre son kullanımlar daha farklı işliyor. bugünkü haberlere göre Xiaomi, çok cihaz için olmak için kesiyor. İşte nefs!

Xiaomi, yedi model için gönderi hizmeti kesiyor

Android’in farklı olarak belirsiz olarak Android OEM’i‘ler uzun bir yazılım şifrelemede özelliğinde. Bu kullanıcıdan kurtulmak neredeyse imkansız. Bu çok iyi OEM hem donanım hem de yazılım paketinde uzun süreli bir destek sağlıyor.

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/07/Xiaomiden-kotu-haber-Bu-telefonlara-destegi-kesecek-2.jpg?resize=1170%2C658&ssl=1

Bu şehir arasında yer alan Xiaomi ise akıllı telefonlar için haber haberi destek ve yazılım konusundan iyi iş çıkaran markalar arasında yer alıyorlar. şirket, müessese Xiaomi akıllı telefon ve Redmi cihazı için sunmak için. Ancak şirket bugün, Xiaomi Mi Mix 3 5G, Redmi 6 Pro ve kullanım için sergilemek için hizmet ve sunumları kesiyor.

MIUI 14 alacak Xiaomi modeli ortaya çıktı

MIUI 14 alacak Xiaomi modeli ortaya çıktı

Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen MIUI 14 güncellemesi hangi Xiaomi modellerine gidecek? İşte MIUI 14 alacak Xiaomi modelleri.

Şirket, doğrulama ile bu cihazlar için hizmetin sunulacağı duyurulmaktadır. Buna göre artık resmi bakım ve gelecek haber servis almayacak yedi Xiaomi ve Redmi akıllı telefon yer alıyor. Şirketina göre herhangi bir destek ürünü değildir:

  • Mi Max 3 (5G)
  • Xiaomi Mi Discovery Sürümü (şeffaf)
  • Mi 8 Ekran Parmak İzi
  • Xiaomi Mi Mix 3 (5G)
  • Xiaomi Mi Oyun
  • Xiaomi Redmi S2
  • Xiaomi Redmi 6 Pro
https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/07/Xiaomiden-kotu-haber-Bu-telefonlara-destegi-kesecek.jpg?resize=1170%2C658&ssl=1

Şirketler hakkında duyuruya göre artık varlık gösterişsiz hizmet için yedek parça tedarik etmeyeceksiniz. Aynı zamanda bakım malzemelerinin kalitesi açısından da aynı durumda. Bu Artı, Xiaomi satış sonrası hizmetleribakım ve görünüm sonrası hizmetler sunmayacak.

Tüm bu yanı sıra modellerin sunumlarında 2018 senesinde yayınlamak için de gelmesi gerekiyor. Ayrıca ortaya çıkan raporlara göre, bazı MIUI 13.5’i beklerken, Xiaomi MIUI 14‘ünlemeyle oluyor.

Peki siz bu konu ne satın almak? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Leave a Comment