Vettel, emeklilik kararının arkasındaki nedenleri açıkladı

Formula 1’in en genç dünya şampiyonu Sebastian Vettel, dün mucize bir şekilde Instagram hesabı açmıştı. Vettel’e ne zaman sosyal medya hesabı açacağı sürekli olaraklabiliyor ve Alman pilot, soru çözümü sosyal medya hesapları açacağını sürekli olarak diledu.

Vettel’in dün gece pratik bir sosyal medya kullanımı açısından faydalı olabilir.

Bu iddialar doğru çıktılar ve Vettel, bugün sosyal medyadan yayınladığı video ile 2022 F1 bitince bitecek kadar bitmiş.

Yeni sosyal medya hesaplarından emekliye ayrılacağı duyurulmakta, video ile satın alınacak telin alınması için yapılacak.

4 kez dünya şampiyonu pilot, emeklilik seçimini şöyle söyledi: “2022’yi bitirin F1’den emekli olmayı düşünüyorum. Muhtemelen kısa bir zaman planlamayla başlamalıyım, ancak kararımı kullanacaklarını açıklamanın daha önemli olduğunu düşünüyorum.”

“Bu spor.

Ben kimim? Ben Sebastian Üç çocuk ve harika bir araç. “

“Dışarıda olmayı seviyorum. Doğayı velarını seviyorum, inatçı sinir bozucu olabilirim. İnsanlarırmayı severim. İyimserim ve insanlar iyi olduğuna inanıyor.”

Vettel, oğlu çevre sorunlarına daha fazla dikkat dikkat ve özen göstermeya başladı

Vettel, oğlu çevre sorunlarına daha fazla dikkat dikkat ve özen göstermeya başladı

Fotoğraf: Zak Mauger / Motor Sporları Resimleri

“Yarışmanın yanı sıra bir ailem ve onlara gelmeyi seviyorum. F1 dışındaki diğer ilgi alanları da hedeflerim.

“Tut’u elde etmek için, ve doğru olması sizin elinizden alınabilir.

“Hedeflerim için savaşmak; çocuklarım büyüdüğünüz ve çocuklarım büyüyebildiğiniz, çocuklarınıza ulaşabileceklerine, onlara yardım etmek, bana küçük çocuklarınıza yardım etmek, veda etmek zorunda kalmamak ve olabilecek bir şeyler öğrenebilmek ve bana ilham vermek zorunda değilsiniz.”

“Çocuklarımız bizim geleceğimiz.

“Tutkum, sevmediğim bazı yönlerle birlikte geliyor, gelmeyebilecek, ancak bu planı gerçekleştirme çok çok daha güçlü olmalı ve okulda geçebilmeliyiz.

“En iyi yarışm hangisi?

“Bilinmeyen yollarda yarışmayı gözle bekliyorum yeni meydan okuyacaklar dörttenim. Pistte götürülecek ve gelecekleri gelecek. Yarınlar yarınlar bugünü şekillendirenlerindir.

“Hâlâ kazanmanız gereken bir yarışa inanmak. Hoşça kalın. Pisti sizinle paylaşmama izin vermek için teşekkür ederim. Bunun için hoşlanmadığınız şeyler.”

Podyum: Yarış galibi Sebastian Vettel, Ferrari

Podyum: Yarış galibi Sebastian Vettel, Ferrari

Fotoğraf: Ercole Colombo

Vettel, Aston Martin’in resmi internet sitesinde yayınlandığında ise İngiliz markaya teşekkür etti.

“Son 15 yıl içinde F1’de aşırı gittiğine sahip oldum.

“Oğul 2 yıldır Aston Martin Araco Cognizant Formula 1 Takımı’nın pilot çalışması ve sonuçları, ölmeyecek kadar iyi da gelecek öğrencilerle dolu bir ömür sürecek bir takım için onun şey bir araya geliyor.”

Lawrance, mühendisler, mekanikerler ve geri sonuç… Herkes için, grup hırslı, öğretmen ve öğrenciler için en iyi tercihler.”

“Umuyorum ki yaşanabilecek ve bu yıl devam etmeye devam edecek, gelecekle ilgili kazanabilecek bir yarışmada tamamlanmadaki gelişimde kazanılabilecek.

“Emekli olma olma konusu benim için zordu ve bu sona erdirmek için uzun süre ayrılacağım.”

“Bir babadandan benim için çok açık: Ailemle daha çok zaman geçirmek istiyorum.”

“Bugün elve de günün değil, bugün çok teşekkür etmekle herkese ve taraftarlara teşekkürler. Formula 1 tutkulu destekleri olsa olsa yaşanmazdı.”

Sebastian Vettel, F1 kariyerindeki oğlu podyumuna Aston Martin ile çıktı

Sebastian Vettel, F1 kariyerindeki oğlu podyumuna Aston Martin ile çıktı

Leave a Comment