Vakıfbank Bankkart Sahibi Müşterilerine Özel Olarak Duyurdu! Kartınıza 600 TL Nakit Hediye Yatırılacak

Vakıfbank pek çok kampanyasını resmi internet adresi duyurusunu duyuruyor. Bu kampanyalara bir yenisi daha ekleniyor. Yaz ayları sona ermeden kampanyaya katılımlardan faydalanacaklardır. Vakıfbank tarafından kampanyaya yönelik açıklama gündemde büyük etki yarattı. Peki bu kampanyadan nasıl faydalanabilirsiniz? Nereye ve nasıl başvurulur?

Vakıfbank tarafından oluşturulacak şekilde, kampanyaya verilecek malzemelera 600 TL hediye edilecek. Bankkart sahiplerine özel duyuru Vakıfbank üzerinden geldi. Banka, yeni haberlerini haberlerini duyurdu. Bankkart tek ile bir tatilBudur’da gerçekleştirilecek 9.000 TL üzerinde ve üzerinde peşin ya da taksitli harcamalarınızda 600 TL Bankkart Lirası hediye edilecek.

Vakıfbank 600 TL Bankkart Lirası Hediye Ediyor!

Bankkart ile TatilBudur’da tek bir defada gerçekleştirilecek 9.000 TL ve üzerinde peşin ya da taksitli harcamalarınızda 600 TL Bankkart Lirası hediye ediliyor. Bankkart’ınızın kredi kartı ya da banka kartı özelliği ile TatilBudur’dan tek bir seyahat yapacağınız 9.000 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerinize 600 TL Bankkart Lira hediye olacak.

Aynı zamanda, yaz otellerinde peşin fiyatına 3 ve 8 taksit fırsatlarından yararlanma hakkını kazanacaksınız. Vakıfbank yeni kampanyasını alışveriş yapmak için duyurdu. Sizinde bu kampanyaya katılan pek çok yaratıcınız var. Kampanyaya faydalanmak ve elde etmek için Vakıfbank tarafından gerekli koşulları sağlamanız gerekir.

Kampanya Koşulları Neler?

Kampanyaya karşılaşma 1-21 Ağustos 2022 karşılaşmadır. 21 Ağustos 2022 son kampanyalardan sonra kampanyadan faydalanmaz.

Kampanyaya Bankkart Mobil uygulaması üzerinden, bankkart resmi internet adresinden ya da SMS ile katılabilirsiniz.

Kısa mesaj ile kampanyaya dahil olmak için bankada, konaklama noktasındazdan TAILBUDUR 4747’ye SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanyadan faydalanabilmek için önlem almak gerekiyor. Kampanyaya katılmayan hizmetlerden yararlanamayanlar.

Kampanyadan Bankkart Lira kazanımı için harcamaların yapılması gerekiyor.

Elde edilen Bankkart Liraları 29 Ağustos 2022 için kullanıma uygun yüklenecek. 29 Eylül 2022’ye kadar eski Bankkart Liraları satın alabilirsiniz.

29 Eylül tarihine kadar eğitimin Bankkart 30 Eylül 2022 Liradan geri tamamlama çalışmaları.

Bir müşteri kampanya sürecinde en fazla 600 TL değerinde Bankkart Lira kazanımı sağlayabilecektir.

Uçak bileti biletleri Bankkart Lira kapsamında değildir.

Kampanyalı kartlar ile kullanımlarda geçerli olacaktır.

Ek kartlar ile harcamalar asıl kart sahibinden harcamalarına dahil edilmektedir.

Leave a Comment