Ünlü Analist Bitcoin (BTC) Rallisi İçin Tarih Verdi: “Bundan Önce Beklemeyin!”

Yatırım danışmanlığı şirketi Midas Touch Consulting’in genel müdürü Florian Grumes, Bitcoin’in (BTC) son zamanlardaki küçük küçüklerine, dünyanın en büyük kripto parasının Bir boğa koşusunun daha uzun zaman oyununa koşuyor.

Grummes, Verdiği Röportajda Bitcoin’in Bir Sonraki Rallisi İçin Mayıs 2024’e İşaret Etti

Kitco Haber’e 23 Temmuz’da vereceği bir röportajda olan Grummes, bir sonraki rallinin Mayıs 2024’te sarfedilmek üzere Bitcoin yarılanma takviyesinden önce gerçekleşecek ila 12 ay içinde gerçekleşeceğini öne sürecek.

Profesyonel kullanımda, mevcut pazarda, Bitcoin’ yazabilmekte bir ‘hatalı olabilir’in ulaşabildiğini ve görünürken, Bitcoin’in yazılabileceği bir ‘hattın nasıl görülebildiğini gösterirken, kriptonun bittiğinin çok uzak olduğu vurgulanmıştır.

Grummes, şöyle açıkladı:

“Bununla birlikte, daha geniş bağlamda, Bitcoin konusunda biraz zaman alır. Muhtemelen 2024 Mayıs yetiştirmek için bekliyoruz bir Bitcoin beklemeye bekliyoruz.

Yani bundan iki yıl sonra olacak. Bence söylemek ve iyi olmak, piyasanın yeni bir büyük bir ön hazırlık için hazır olması için en az altı ila 12 ay daha fazlasını istiyorum.

25.000 hatta 35.000 kadar yükselebilir.”

Ayrıca Grum mevcudiyeti Bitcoin fiyatına göre, BTC’nin devamı ile devam edecek bir toparlanmada önden ilerlerken, gidişatın yukarısında ve aşağı doğru ilerleyebilecekleri beklemeleri konusunda uyarıda.

Uzun vadede Grummes, Bitcoin’in son zamanlarda çok beğenildiğini ifade eden, artan benimsemekte olan desteğinin bir parçası olacağını belirtti.

Bitcoin’in 2022’nin ilk önce ulaşacağı bir rekor seviye olarak 100.000 doları işaret etmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telgraf grubumuzu, heyecan hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve iOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyatıne hemen başlayın!

Leave a Comment