Ümit Özdağ, seçim ikinci tura kalırsa kimi destekleyeceğini açıkladı

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, sanatçı ve sosyal medya fenomeni Oğuzhan Uğur’un ‘Mevzular’ etkinliğine katıldı. Perşembe günü yayınlanacak programdan yayınlanan haberler gündem oldu. 2023’te yayınlanan röportajda Erdoğan Kılıçdaroğlu’nun ikinci turunda bir senaryoda desteklemeyecek.

geçtiğimiz günlerde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş‘ Zafer Partisi’nin aday olarak tartışmaların fitini veren lideri Özdağ, Oğuzhan Uğur’un tanıtımını gerçekleştirin İlk’Açık Mikrofon’ ilklere katılarak ülkemize yönelik sorularını yanıtladı.

Özdağ’a bir seyirci tarafından seçmelerin 2. turunda durumda Erdoğan ve Kılıçdaroğlu arasında hangi destekleyeceği soruldu. Özdağ ise bu durumda, “Türkiye’yi aşındırması için gelen her şeye” dedi.

Bugünlerde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı aday olarak tartışmaların fitini ateşleyen Zafer Partisiil Lideri Özdağ, Oğuzhan Uğur’un tanıtım’Açık Mikrofon’ ilk ile katılarak örnek oluşturma hakkında sorularını yanıtladı.

Özdağ’a bir seyirci tarafından seçmelerin 2. turunda durumda Erdoğan ve Kılıçdaroğlu arasında hangi destekleyeceği soruldu. Özdağ ise bu, “Türkiye’nin alıştığı her şey için” dedi.
” />

Leave a Comment