Ukrayna’nın işgaline karşı çıkan eşini Rus polislerine teslim etti! ”Umarım belasını bulur”

İnşaatçı Sergei Obraztsov, kuaför eşi Yulia Bayko’yu Rusya-Ukrayna Savaşı ile ilgili Rus olayını duygu ve ifade etmek için Rus polisini şikayet etti ve hakkın hedeflerine yönelik isteğini istedi. Ukrayna’da doğan Yulia Boyko’nun, yapısal değerlendirmelerini hedeflenen yeni katı Ruslara göre tahmin edilebilirsa hapis cezasına çarptırılabileceği bildirildi.

OĞLUNU UKRAYNA’YA GÖTÜRMESİNİ İSTEMEDİ

çocuk1

Mahkemede, eşinin Rusya’nın Ukrayna’yı ev sahibi olduğu histeri içinde ağladığını gösteren Sergei, Boyko’yu küçük oğlu Maksim’i anavatanı Ukrayna’ya geri götürmek istemekle de suçladı. Ayrıca Yulia’nın arkadaşlarına gelen Rusya’daşır kalmaya başlayacak, ”şatıcı olmayan bir şekilde” planklerini söyledi.

”ZATEN BAŞI BELADAYDI”

ukrayna1

Eşinin sürekli, ağlarda okuyan gönderiler yayınladığını söyleyen adam, çocuğunun okulunuda Rus eğitim sloganları at ve diğer çocuklarınla ​​tartıştığını iddia ediyor. Yulia’nın savaş anlatıları, Rus polisiyle ilgili sözlerine ekledi.

KARŞI ÇIKACAK

anne1

The Sun Online’a yönelik anne Yulia, eğitiminin saldırılarını askeriyeye karşı çıkacağını söyledi. Yedi evini birkaç kez terkedilmek üzere evde bulununcaya kadar kötüleştiğini söyleyemeyen genç, Serüven’in mücadelesini üstlenmek için kullanmak için iddialı.

Şimdi ayrı, Moskova’nın 15 olan mil seyahatki küçük birda yaş ve ailelik kasabalarda yaşamaktalar.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
  Her yerden engellemişti!  Ulaşmak için olmak yol korkunçtu Her yerden engellemişti! Ulaşmak için olmak yol korkunçtu
Sinirlenen köpek balığı balığını koparttıSinirlenen köpek balığı balığını koparttı
Seçtiğiniz sorun oldu!  “Kocalarını çalacağım...”Seçtiğiniz sorun oldu! “Kocalarını çalacağım…”

.

Leave a Comment