Ukrayna medyasından akılalmaz iddia! Erdoğan’ın karşısına Putin’in dublörü mü çıktı?

24 Şubat’tan beri Rusya- Ukrayna’nın gidişatında bu haftanın başkenti Tahran’da dikkat çekici etkinlikler uygulandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in iki kişilik iki toplantıları düzenlendi. Bu görüşmeleri Batı medyası ve “NATO’ya karşı ittifak” yorum yapsa da en çok konuşulan olaylardan biri Erdoğan Putin’i bekletmesi oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tahran'daki zirvede Putin'in dublörüyle mi görüştü?  Ukrayna'dan gündem yaratacak iddia
Putin’in İran’a önceleri iner palal ve daha sonra çok hızlı hareket ettiği öne sürülmektedir.

UKRAYNA’NIN “DUBLÖR” İDDİASI SES GETİRDİ

Putin ile görüşmeye geç “‘nin inatını aldı” yorumlarının yapılmasına neden olan Erdoğan, bu görüşmelerde Suriye’ye olası askeri operasyon da 2020 planlanması. Ancak bu fuarlardan gün dikkat çekici bir iddia Ukrayna’dan geldi.

“AYAĞI TOPALLAYAN PUTİN NORMALDEN ÇOK DAHA HIZLI HAREKET EDİYOR”

Ukraynalı tüm Kirilo Budanov, Rusya Devlet Başkanı Putin’in bir dublör getirdiğini ve Rusya’nın geminin İran’a iniş talebinden sonra bu dublörün sizi çağırdığı ile bir arayain iddiada bulundu. Ukrayna verilerinden veri kayıtlarından da Putin’in dublör kullanmış iddiasını çıkardı. Sosyal medyada kırmızı görüntüde uçaktan içindeyken Putin’in çok daha fazla gözündeki resimlerdeki resimlerdeki resimlerde görülen resimlerde görüntüleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tahran'daki zirvede Putin'in dublörüyle mi görüştü?  Ukrayna'dan gündem yaratacak iddia

“SİZCE BU PUTİN Mİ?”

Konuyla Ukrayna’nın haber kanalı 1+1’e hareketli Budanov, “Ben sadece size yönlendirmek. Lütfen Putin’in uçaktan indiği bir gözüne bakın. Sizce bu Putin mi?” diye sordu.

Leave a Comment