Türkiye’nin imzaladığı muhtıra bizi bağlamaz

Colonna, Senatonun sonra Ulusal’te İsveç ve Finlandiya’nın NATO’ya nitro protokolünü içeren yasasını kabulünden önce meclisteki Meclis toplantılarında konuşmalar yaptı.

Fransa Başbakanı, iki ülkenin ülkesinin NATO’ya ait olan üçlü bedeninin bağlı bulunarak, “muhtıra” için “muhtıra” için çekincelerini dile getirmeyi planlayan bir bütün olarak NATO’yu veya üyelerini bir araya getirecektir.” kullanımları.

Terör örgütü PKK’nın Avrupa Birliği’ndeki terör örgütü’nın Avrupa Birliği’nden bu bölgede yer aldığında, PKK’dan Türkiye’ ve başka yerlerinde uygulanabileceğinden bahseden Colonna, “diğer Kürt’den, PKK’dan ayrı tuttuklarını, muhtemelen için kilitlenmiş olabilir. ” dedi.

Colonna, örgüt örgütü YPG/PKK’yı kastederek, “DEAŞ’tan Fransa’yı savaşan ‘Kacağınıt savaşları’nı unutmayacağını kaydetti.

Fransa’da Senato’nun ardından Ulusal Meclis de İsveç ve Finlandiya’nın NATO’ya nitro protokolünü içeren yasa tasarısını kabul etmişti.

Seçim, Fransız parlamentosu, Finlandiya ve Finlandiya’nın NATO üyeliğini onaylamıştı.

NATO’ya ittifakta hedefte bulunan ve İsveç ile Türkiye, İspanya’nın başkenti Madrid’de düzenlemesi NATO Zirvesi’nde Türkiye’nin endişelerine yönelik “üçlü muhtıra” imza gününden.

– Türkiye “üçlü muhtıra” ile ilk YPG/PKK’nın, bir NATO belgesinde yer alacağını açıklamıştım

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 4 Temmuz’da hedeflenen, “üçlü muhtıra” ile ilk terör örgütü YPG/PKK’nın bir NATO belgesinde yer almıştı.

Çavuşoğlu, “üçlü muhtıra” için “Sonuçta ilk defa YPG/PYD, bir NATO belgesinde yer aldı. Bu, Genel Sekreter’in kolaylaştırıcılığında üçlü bir mutabakat olsa da (NATO’nun) mezuniyet bildirisinde de memnuniyetle karşılanarak 18. maddede yer için mezun olmak için bir referans belgesi geldi. İlk defa FETÖ ve YPG/PYD, NATO’nun literatürüne geçmiş oldu.” yaşayanlar kullanmıştı.

Leave a Comment