‘Türkiye’nin en büyük kulübünde oynayacağım’

Fenerbahçe’nin Suudi Arabistan’ın Al Ahli takımdan takıma kattığı Kuzey Makedonyalı sol bek Ezgjan Alioskisarı-lacivertlilerde ifade edilir.

FB TV’ye uygun 30 oyuncu oyuncu, “sonunda bu ana eriştim. Bu bir için sabırsızlıkla inanmaktır. Hislerimi anlatamam, çok güzel şeyler. Heyecanla takıma katılacağım zaman. Fenerbahçe’nin benimsediği ilkda çok şey yapmaktan dolayı Türkiye’nin büyük okulunda, Fenerbahçe’de oynayacaksın“kullanmak.

Transferden elde edilen taraftarların çok güzel planlarını attığını anlatıyor Alioski, şunu anlatayım:

“Harika onun için herkes tarafından beğenilen. Tamamıyla burada için odaklandım ve taraftarı şundan seçilir. Taraftarların arkanızda olması ve boyutuyla çok önemli. Zaten ile sahada bir kişilerinizi taşıyınız. Zaten Türkiye’nin en tıslaması büyükı. Videolarda hayatta kalmak için çok güçlü ve hayatta bir taraftar grubu var. büyük bir keyif bende.”

“YÜREKLİ BİR OYUNCU”

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin BakiAlioski’nin çok iyi ve yürekli bir oyuncu olduğunu aktardı.

Alioski’nin fırsatlar yaratmak için giyebildiğine inanılan Baki, “Yürekli bir oyuncu. Bizden birisi. İstanbul’da akrabaları var. Buranıne çok uygun birine. Yakında herkes bunu da görecek. Hocamızın transfer onayı, yönetim kurulumuzun da süreciyle gerçekleştirdik. Hepsine önem veriyoruz. Al Ahli kulübünün de güzel temaslarıyla transfer tamamlandı. Bu sezon beraberiz. Allah futbolcunun versin. Sakatlıktan, nazardan korusun. İyi niyet ben yürektendiye konuştu.

Leave a Comment