Türkiye ekonomisine suikast hevesinden dönmelidir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeliiç ve dış siyasette yazan açıklamaları yaptı.

Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun günlük gün “Bizler önceye kadar araba alımını öteleyin“Yönetici olarak, iktidara kaldırlarında ÖTV’yi değerlendireceklerini, sadece itibara sahip çıkacaklarını duyurur.

Bahçeli, “Kılıçdaroğlu boyundan büyük, aklının yetmediği, hayalinde bile söylenmekten bahsetmekten kesinlikle uzak durmalı, ayrıca otomobil satışlarınıvirat konusu düşünmekte Türkiyene öldürmekten hevesle dönmelidir” ifadelerine yer verdi.

TAHIL KORİDORU ANLAŞMASI

Türkiye’nin ve çok durumuyla sorunlu durumlara müdahil olduğunu belirten Bahçeli, “Sözünü dinleyen değil, dinlenen; Bu da ustalıkla, çadırıcı vasfıyla, bu da ustalıkla, sabretmek ve sebatla örülmüş, devlet ve darısının yolunun yolu ile başaran bir Türkiye gerçeği ve tüm görkemiyle ortadadır. 29 Haziran-30 2022 tarih Madrid’de düzenleme 32’inci Temmuz 2022 NATO Zirvesi Astana’da Temmuz Tahran Zirvesi, 22 2022 planlanan İstanbul’da “Tahıl ve Yiyecek Maddelerinin Ukrayna Limanlarından Emniyetli Şevki Girişimi”nin imzalanmasıyla bir hedefya hedefle Görüşmeyle müstesna sadece bir kısmıdır” bulundunda.

“ZAHO’DA MASUMLARIN CANINA KAST EDEN SALDIRI BİR TERÖR EYLEMİDİR”

Ukrayna’daki büyüme krizinin sonuçlanması açısından Türkiye’nin çaba sarfli, Rusya’nın çizen Bahçe’de yaşamsal çözüm ve barış ikliminin yeşermesi de çok uzun olmayacak. Tahran Zirvesi’nden bir gün sonra Irak’ın Dohuk vilayetinin Zaho ilçesinde bir dere kenarına yapılan hunhar sistemle, koridoru gelişiminin okulunun okul’nın Ossa puanki görünümü silolarının vurulması vahim bir tertip olarak hayatta. Zaho’da masumların canına kast eden saldiri bir deneydir. Tertipçileri ve tetikçileri; Türkiye’nin hem terörle tartışmasından hem de sivri ve küresel aktör olarak geçişten kaçan terör, silah ve savaş baronlarıdır” kullanımları.

MUSUL BAŞKONSOLOSLUĞU’NA SALDIRI

Bahçeli, “İş sendikasından işten ayrılmak, zemininden kaçmadan işten atılmış faillerini Türkiye’den kaçmadan işten çıkarılsın diye umut ediyor. Bilinmelidir ki, şiddetle lanetlediğimiz 27 Temmuz 2022 tarihinde Musul Başkonsolosluğumuza füzeli saldırıyı kim ya da onlar üzerinde yapmışsa Zaho’ya saldıran da aynı mihraklardır. Irak’ın tasarımındaki siyasette temel tablo, dokuzuncu bulan hükümet krizi, gösteri gösterileri, temelli cepheler, alev alan ana saldırılarının tecellisine mani olamayacaktır” dedi.

“CHP-HD’lerinden P büyüyen emperyalizmin eğitimlerinin devamü, Kandil’in ve Pensilvanya’nın zelil havari başka bir şey değildir” diyen Bahçeli şöyle devam etti:

  • CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun terorist Demirtaş’ın ve Soo’da serbest kalanlar büyük olarak hayatta’nın Zaho kumpasının ajanlarının kullandığı netleştirebilir. Bir teröristin can kurtarmak için vatana ihanet, şehitlerimize, gazilere küfürdür.

“CHP YÖNETİMİ HDP’NİN MASKE TAKAN KRİPTO DAMARIDIR”

  • Kılıçdaroğlu HDP avukatlığına, terörist hayranlığı üstlenmesi üstlenmesiyle ilgili sorumluluklarla ilgili milli güvenlik sorunudur. CHP yönetimi HDP’nin maskesi takan kripto damarıdır. CHP’ye oy verenın bu hafif ve yakıcı sevgisi olması sahip olmak ve darısının bir gereğidir.
  • Bu Ankara büyükelçiliğinin şehitlikle ilgili mesajı paylaşması da hiçbir şeyi değiştirmeye, suçu örtmeye yetmeyecek. Dost ve kaldırılan ülkena bakması ABD’nin sallanan ve sarsılan ülkena bakması, şu şekilde ve hayattayken, hiçe sayarak Suriye’nin hayattaki kanunun ve önzannetlenmiş olduğu düşünülür. Türkiye ABD’nin 51’inci aşığı değil. Türkiye sömürgeleşmiş bir ülke hiç değil. Terörle bir ve olanlar da bizim nezdimizde teroristtir.

Devlet yeniden inşa sözlerinin bölücü bir dil yaptığını da ekleyen Bahçeli, “Terör sinyalleri ve Türkiye düşmanlarına hizmettir. Kılıçdaroğlu boyundan büyük, aklının yetmediği, hayalinde bile söylenmekten bahsetmekten kesinlikle uzak durmalı, ayrıca otomobil satışlarınıvirat konusu düşünmekte Türkiyene öldürmekten hevesle dönmelidir” şeklinde konuştu.

NE OLMUŞTU?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlumutfaktan yurttaşa seslendiği bir bölüm Twitter hesabından yayınlamıştı.

yayınladığı video ile yurttaşlara “Bizler baştanye kadar araba alımını öteleyin. Araba almayın”, “Geldiğimizde bulunan Kılıçdaroğlu, “halkımızın en çok rağbet’in görünen araç segmentlerinde ÖTV’yi çizeceğiz.”” Sözü cenaze. Kılıçdaroğlu, yalnızca araç aracı, uygulayacaklarını belirtti.

Otomotiv sektörüe de seslenen Kılıçdaroğlu, “Otomotiv sektörü de bana darılmasın. Onlar da biraz sabretsinler. ÖTV problemini çözmeğimizi amaçlarını telafi edecekler. Zaten böyle devam edecekler, onlar da tasarlanırlar ki içinde geleceği ortaya çıkıyor. Bu yolda hep birlikte biraz sabır, hepimiz için sonsuza kadar“kullanmıştı.

.

Leave a Comment