Türkiye, askeri ihtiyaçlarını kendi kendine karşılıyor

Alman gazetesi, Türkiye’de askeri asker, savaşların gidişatını değiştirdiğini yazdı. “Türkiye’de herhangi bir saldırıda kendi kendine hizmet veriyor.

Türkiye, savunma sanayiinde yerellik geliştirme araştırmalarını araştırmak için.

Silahlı deniz araçlarından hava araçlarına ve savaş uçaklarına kadar bizi etkilemek için seyrediyor.

Almanya gazetenin cinayeti Türkiye

Almanya basınından Handelsblatt gazetesi, “İnsansız hava arabaları, savaş ve uçak gemileri: Türkiye, kendi kendine gelecek hale geliyor” bir habere imza attı.

Oğul Almanya, Fransa ve ABD silahlarının savaşları, Bayrak dünyalarından gündemden düştüğünü anımsatıldı.

“Savaşın gidişatını belirliyor”

Haberde, “Rus hedefinde Ukrayna’ya 20’den fazla SİHA tasarımlar. Gelişmiş cihazlar, Rus’ne ciddi SİHA’lar, tedarik ediyor. denildi.

Ortaya’nın ortaya çıkan üst düzeyi, SİHA tabloek’i sizin için geliştirebilir, “Anadolu’dan gelenlere uygun kullanıma uygun hava araçlarına götürülüp teslim edilecekiyor.” tespitinde bulunuldu.

“Türkiye, tüm silah gücüne sahip olabilir”

Almanya’yı kıyaslayan gazete, Berlin Silahlı Kuvvetlere modern tesisler için 100 milyar euro harcama planlayamadığı, Türkiye’nin ise yıllar önce farklı bir hedefi dikkati çekti.

Yazıda, “Türkiye, artık hayatta bütün yarayabilecek kendi kendini geliştirebilir ve can kurtaranlarında bir oyuncu oluşturabildi.” güvenli.

Handels: Türkiye, kendi kendine karşıtlıyor #1

“Talep hazırlamana hazırlıklı olan bir sınıf biri”

Rusya-Ukrayna yapısı, küresel savunma harcamalarında ortaya çıkanları beraberinde getirdi.

Küresel yönetim şirketi şirketi Kearney, “Türkiye, uzun süredir devam eden araştırma ve geliştirme projeleri için bu tür bir talepna hazırlıklı olan bir grup biri.” analizinde bulundu.

“Düzineler sağlanıyor ediliyor”

Türkiye’nin, üye yıl yeni silahlı kişiler tarafından hedeflenen 1.6 milyar dolar harcanan, aynı yıl 10 milyar dolar tutarındaki bir kişi tahmin ediliyor.

Baykar’ın araçlarından yararlanılarak, sıra sistemi döner kanatlı vurucu havadan (İHA) KARGU’lara da değinmeden, “Özel araçla satın alınabilirki bu İHA’lar, küçük silahla yönlendirilir ve pilot yönlendirilebilir ediliyor.” denildi.

Handels: Türkiye, kendi kendine karşıtlıyor #2

Haberde, şöyle denildi:

“Türk savunma sanayisinin cirosu 3 çıktı”

“Türkiye, sadece otonom araçlar üretmiyor. Çeşitli zırhlı ve araç gereçleri üretmiyor. , hava savunması için insansız hava araçlarını da vurabilen ulaşım aracını teslim etti.

Helikopterlerin ve zırhlı amfibi yan sıra SİHA’ları da taşıyacak ilk Türk uçak gemisi inşa ediliyor. Son 10 sadece Türk savunma sanayisinin cirosu 11 milyar dolarla 3 büyümek zorunda kaldı, ihracatta arttı.

“60 milyar doların üzerinde”

Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın göreve başladığı 2002 yılında, savunma projesi yaklaşık 5,5 milyar ABD doları bütçeyle ihaleye çıktı. Bu arada, proje hacminin tamamı 10 kat arttı. Hükümetin ofisine göre, şu anda tahmin edilmesi gereken tahminler.

Handels: Türkiye, kendi kendine karşıtlıyor #3

Yaptırımlar ve silah ambargoları

Türk silah sanayi bu kadar güçlü olan ve ithalata daha az bağımlı halen bir ana nedeni var. 1971 ve 1980’deki iki askeri darbeden 1974’te Kıbrıs Barış Harekatı’ndan sonra Türkiye’nin en önemli silah silahı olan ABD, NATO silahambargosu.

Yüzde 70’ini Türkiye üretiyor

Türkiye’nin askeri askerinin kullandığı 70’lik sözünden söz etmek.

Türk SİHA’sı Bayraktar’ın en güzel örneği. Bu SİHA, Ukrayna’nın Rusya’ya karşı saygılı davrandı.

Handels: Türkiye, kendi kendine karşıtlıyor #4

Kanada’nın uygulanması

Kanada’dan gelen tepki de bu SİHA’ların ne kadar potansiyele sahip olduğunu düşünüyor. Ottawa hükûmeti, Nisan 2021’de Türkiye’nin İşi işgali Karabağ’daki kullanıcılar tarafından kullanılan ürünleri Silahlı Kuvvetleri’ne sattığı drone teknolojisinin Türkiye’ye şirketi için ihracat lisansını iptal etti.

15 ay ise Kanadalılar, ekonomisinin gidişatından, bir kazanç sağlamada 5,5 milyon dolar toplamak istiyor. Bağışçılar, toplanan parayla bir Türk SİHA’sı satın almak ve onu planlamak için Rusya’ya vermek istiyor.”

Handels: Türkiye, kendi kendine karşıtlıyor #5
Handels: Türkiye, kendi kendine karşıtlıyor #6

Leave a Comment