Trabzonspor’da Abdullah Avcı’dan transfer açıklaması!

class=”medyanet-inline-adv”>

Hazırlık maçında Serie A ekiplerinden Torino’ya 3-0 olan Trabzonspor’da teknik direktör Abdullah Avcı, maç müsabakasıda bulundu.

İşte Abdullah Avcı’nın açıklamaları;

Süper Kupa finali öncesi bizim için önemli bir test oldu. Rakip, nerede olarak daha hazır bir takım. Biz, oyuncularımızın sürelerini artırarak devam edeceğiz. İlk tam anlamıyla topa daha az sahip olabildik, keyifli bir karşılaşma yaptık. Top dolaştı, kampanyada toplanacak bizi pasla kendi ceza üzerine itti. Net durumda olmak için iki tane hatadan dolayı yenilen goller İkinci yarıda oyunu biraz toparlar gibi olduk. Üçüncü gol de hatadan oldu. Biz hata yaptık, kampanyayı cezalandırdı. Rakip hata yaptı, biz cezalandıramadık. Kupa öncesi bu tür maçları oynamak için hem güzel hem de beğenilmek bizim için

class=”medyanet-inline-adv”>

SAĞ STOPER ARIYORUZ

Larsen, arzu ve bir oyuncu. Geldiğinden beri takıma adaptasyonu ve uyum iyi. Çok dengeli bir şekilde oynuyor. Sağ stoperimizi söylüyoruz. 7-8 oyuncuyla görüştük. Sahipki mevcut oyunculardan daha fazla almamız gerekir. Denswil, Hüseyin, Ahmetcan, Dorukhan oynayabiliyor. Aramaya devam ediyor. Yönetim de bu konuyla ilgili motor. En genel olarak ona göre hareket etmektedir. Fırsat transfer çıkarsa bakarız. Kulübe uygun olmaz. Mevcutta olabileceku olabilen bir oyuncu sahibim.

HER YERDE TARAFTARIMIZ

Taraftarlarımız her yerde. Geçen sene güzel bir hikayeye destek oldular hep beraber. Çok güzel bir hikayeıldı, onlar da ürün gibi kadar yaz aylarında Trabzonspor’a desteklerini yazacaklar. Bu senenin yeni hikayeye de destek olacaklar. potansiyelimizi, bizim motivasyonumuzu ve enerjimizi daha fazla artırıyor. Yeni hikayeler, yeni hikayeler yazmak için enerjimizi daha yukarı çıkıyor. ilan ediyoruz.

.

Leave a Comment