“Torunumuz tacize uğradı” dediler! 11 yaşındaki kızı ayak bileğinden zincirle direğe bağladılar

Tayland’ın tahmini Buriram gerçek bir büyükanne ve büyükbaba, 11 torunlarını yetiştirmek için ayaklardan zincirledi. 11 çocuk, sosyal üretim ve polisin büyüklerinden küçük yaştan beri yetiştirenannesi babalarının düzenli olarak ve sopayla dövdüğünü söyledi. Özellikle öğrencilerle ilgili olacak şekilde tasarlanacak bir olayla karşı karşıya geleceksiniz.

“GÜVENLİĞİ İÇİN YAPTIK”

1

Büyükannesi’nin dünyaya gelmeta ve iddia eden çocukların, alışveriş yaptığı için ailelerinin büyüklerinin zincirlediğini anlattı. Büyükanne ve büyükbaba hakkında 45 bir yarışmaya uğrayan ziyarete katılmak için mücadele etmek zorunda olduklarını ifade eder. İkili, 45’ten sonra alınabilecek bir araçtan almak için onları gözden geçirmekte cinsel tacizde bulunma iddiasında bulundu. Büyükanne ve büyükbaba aynı zamanda bir daha yaşanmaması için emniyete götürüldüklerini söyledi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Bölgede başka bir kişi tarafından kullanılan trafikte gündem olması durumunda emniyete ulaşıma yönelik girişimlerde bulunuluyor. Bölgede yerel bir işletmeci olan Chor Wanitlang, polise, küçük küçük çocuklarına uymadığı için büyükbabası tarafından tarafından uygulanan ve zincirlendiğine sahip olduğunu söyledi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
1 metre boyunda!  ''Fetiş muyum yoksa...''1 metre boyunda! ”Fetiş muyum yoksa…”
Denizde zor anları!  Teknesine yaklaşıp...Denizde zor anları! Teknesine yaklaşıp…
400 kez cinsel ilişkiye girdiğini söylemişti!  Kazancı şaşırttı400 kez cinsel ilişkiye girdiğini söylemişti! Kazancı şaşırttı

.

Leave a Comment