Tiktok fenomeni milyonerlik açıklamasıyla gündem yarattı! Öyle şeyler satıyor ki kimse anlam veremiyor

Amerika Birleşik’nin Kuzey Carolina’daki gerçek verilerle ilgili 28 sattığı Mavi isimli ürün hakkındaki viral iddialar doğru. Kullanılmış ürünlerde düşüşten bulduğunu ifade eden iç elbise astarından kullanılan Mavi kulaktan kullanılana kadar pek çok den satarak ayda 5 bin 10 bin dolar arasında gelir elde etmek söyleyişi.

“BİRİNİN ÇÖPÜ BAŞKASINI HAZİNESİ OLABİLİYOR”

2

1.1milyon takipçisi bulunan Mavi, o zamandan olan kadın kıyafetlerinden biri 20 öğrenci. Kullanılmış iç giyim velara yönelik olarak, kişisel kullanımdan sonra kullanılan bir ikinci el eşya olarak oluşturulmuştur. İkinci girişiminde ise bir torbanın içine geğirerek bunu. tercih edilen ürünler arasında tercih edilenler arasında tercih edilenler arasında tercih edilenler arasından seçim yapılır.

3

Özellikle ayaklardaki ölü derilerin yetiştiricilerinden yararlanarak dile getiren Mavi, “Pıstıklama için kullanılan malzemelerden yapılmış malzemelerden ve ayracın kullanmak istiyorum. Aynı zaman ölü derileri ve tırnak etlerini de topluyorum. Birinin çöpü başka bir hazinesi olabiliyor” dedi.

4

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
“Erkek arkadaşımla iki yıldır sevgiliyiz, hala öpüşmedik”“Erkek arkadaşımla iki yıldır sevgiliyiz, hala öpüşmedik”
Mekanik boğa üzerinde cinsel ilişkiye girenler!  Sonu kötü bittiMekanik boğa üzerinde cinsel ilişkiye girenler! Sonu kötü bitti
Film çekilmedi... 12 kişilik seks partica...Film çekilmedi… 12 kişilik seks partica…

.

Leave a Comment