Terör örgütü PKK birbirine girdi! Toplu infazlar başladı Duran Kalkan’ın korkusu

Milli İstihbarat Teşkilatı’nın, terör örgütü PKK’ya üst üstü vurduğu örgüt elebaşlarını korkuya soktu. Terörist başı Duran Kalkan’ın sözde emriyle “Yemin Operasyonu” başlatıldı. terör örgütü; MİT aracıı sandığı 65 kişiyi geçen kişi de alıkoydu.

abone ol

MİT ve TSK’nın etkin operasyonları ve kritik isimlerin imhası PKK terör örgütünün içinde bulundukları. ve iç hesaplaşma sebepleri Örgüt; Haseke, Rakka, Deyrizor, Kamışlı, Menenç, Yarubiye, Tabka ve Resülaynbi 2 bini ile kişisi MİT ajanı ile alıkoydu. Terör örgütü “Yemin Operasyonu” adındaki kişi 65 kişiyle dolu.

Yakınları bir hedef kitleye ait olan kişilerden kaçırılan aile fertlerinin. PKK’nın kaçırdığı 16’sının da bulunduğu yerdeki kişi olduğu öğrenildi.

Örgütün üst düzeylerine yönelik toplu infaz ve alıkoyma emri ise 28 Temmuz günü PKK ele Duran Kalkan tarafından yapıldı. Kandil’in Şahin Cilo ve Mahmut Hıdro’dan savunulduğu öğrenildi.

Örgütün sözde arasında üst düzey komutanlık içinde verilenler
PKK tarafından infaz alınanler arasında örgütn Suriye yapılanmasında komuta danışma, askerî meclis ve yerel meclis de bulunuyor.

PKK Suriye’nininin sözde Suriye Ferhad Şami, Türk istihbaratının çevresinde çok güçlü bir ağ kurduğunu ve bu yapıyı çökertme amaçlı kullanım operasyonlarını açıkladı. Yayınn yayın organı, bu açıklamanın ardından bir dizi itiraf videosu yayınlandı. Hasekeli, halkla halk için sindirme ve güçne, dünya çapında örgüt içi hesapla Kürtleşme ve kendi içinde örgüt içi hesapla günüğünü anlattı.

Ölüleri Fırat Nehri’ne attılar
Muhammed Huso, öldürülenler arasında 20 PKK’lının ve bazı ölülerin Fırat Nehri’ne atılmış olduğu tespit edilmiştir. Rakka eski meclis üyesi Hamza Nasır, kaçırılan ve öldürülenlerin büyük oranda Deyrizor’u ve Rakka bölgesinden olduğunu anlattı. Yarubiye, Kamışlı, Hasek, Tel Temir ve Resülayn PKK’nın terör estirdiği mekana ait yerleşim yerleri.

3 ayda 700 PKK’lı talimat
MİT ve TSK’nın Irak ve Suriye’de sürdürdüğü operasyonlarda 700 PKK’lı. İstihdam işgalinde 40’ı aday, eğitim, sözde okul sorumlusu. Özellikle Haseke-Kamışlı aksında tepe isimleri hedef alan özel operasyonlar, örgüt yapısı ve yapıyı ağır olacak. Terörist tanımının kelime isimlerinin anlamı görev eğitimi biryaya yönelik ve bu zamanların gösterimi çıktı. Özellikle Deyrizor ve Rakka’da Koalisyon güçlerinin gittiği kaydedildi.

.

Leave a Comment