Taksim’de cinsel ilişki vaadi tuzağı! Kâbusu yaşadılar

class=”medyanet-inline-adv”>

Beyoğlu Taksim’de kendi günlerinde saat 03.30 sıralarında yaşanan olaylarda, yabancı uyruklu Mashaallah R. ile Arman J., sokaklarda bayanlarla para ile ilgili insanlarla anlaştı. Bunun üzerine ilk olarak kadınlar tarafından dikkate alınmamak için fiyat girişlerinde bir süre sonra da Masha R. ile Arman J. de arkasından binaya giriş yaptı.

BİBER GAZİ SIKIP PARALARINI VE KOL SAATLERİNİ GASP ETTİLER

Maşaallah R. ile Arman J. girdikleri binada, biber gazlı kaplı. Biber gaz sıkan kadınlarının üzerindeki 350 bin euro ile kol gasp etti. Kadınlar daha sonra biber gazının etkisinde olan gençleri, çizimine göre çıkartıp kovaladı.

BEYOĞLU ASAYİŞ EKİPLERİ GASPÇILARI YAKALADI

Maşaallah R. ile Arman J. yabancı uyruklu şahıslar, başvurudan sonra en yakın polis başvurularından oldum. Bunun üzerine anayurt İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği, gençleri gasp eden M.Ç. ile Shirkhan A. olduğunu tespit etti. Polis kadınları, yaşandı.

class=”medyanet-inline-adv”>

GASPÇI KADINLAR TUTUKLANDI

Gözaltına emanet edilen işlemler tamamlanan kadınlar tarafından, tutuklandıkları cezaevine gönderildi. Yaşanan olaylardan sonra genç binaya girişi ve sonra kadınları kovaladığıdır.

.

Leave a Comment