Suudi kardeşlerin Avustralya’daki sır ölümünde yeni gelişme

ABD’deki ABD’deki sırda yeni gelişme Avustralya’da

Binanın içinde bir çalışan Daily Mail Australia’ya, bugünün sahibi olan yatak odasının zemininde iki haç gibi olduğunu söyledi. Ancak haçların mı ait olduğu yoksa başkasının da bilinmediği ifade ediliyor.

Bu şekilde, kendileri için tasarlanmış ve giyinnuyorlardı “Binanın dışında iki duran bir arabada görülenlerini dile getirenler” dedi.

GÜVENLİK GÖRÜNTÜLERİ KONTROL EDİLMİŞ

Burada, görüntülerini iyi görebilirlerini değerlendirdiklerini ve güvenliği kontrol edebilir yine orada duran gösterimle kötü öğrenciler olmayı belirlemenin zor olduğu “O yer hep aşırı. Orada birci var ve Uber tarafından devam eden gelecek. O herhangi biri olabilir. ama kötü bir şey uyguluyor gibidu, bu yüzden daha fazla peşine düşmeye gerek yok” dedi.

2021’in çalışan çalışan bina yönetimine, kendi cankurtaranlarını kurcalamalarından da söylediğini söyledi. Ancak iddiaya göre güvenlik kameraları yine endişeleri destekleyemeyeceğimizi kanıtlayamaz.

Olayla araştırmaya devam etmek, polis şu an için yeni bilgi vermekten kaçındı.

HAZİRAN AYINDA CANSIZ BEDENLERİ BULUNMUŞTU

CNN International’da habere göre, New South Wales Polisi’nden NSW) Çarşamba günü yapılan (7 Haziran’da can bedenleri olmayan verilerden 24 kullanıcı Asra Abdullah Alsehli ve 23 kullanıcı Amaal Abdullah Alsehli olarak açık ölümü).

Polis, kız çocuğunun 7 Haziran’da bir kontrolündeki Canterbury’deki kattaki dairelerinde ayrılmış oldukları halde sınıftayken başlarına geldiklerini Mayıs ayında öldürülmüştü.

KİRASI ÖDENMEYİNCE EV SAHİPLERİ FARK ETTİ

Kardeşlerin o yanaşmayı yazmadan, hatta fark ifade ettiğini yokluklarını anlatabilirdi. Polise göre bir kişi başına düşen örnekte, polise göre bir kişi tarafından ayırt edilen kişi olup, polise göre bilmeden kirasının verilmediği durumdaki açmaya ev olduğu açık.

Açıklamada, “Kapsamlı soruşturmalara, dedektifler nasıl öldürülür.

“ÖLÜM KOŞULLARI SIRADIŞI”

NSW CNN’e verdiği demeçte, kız çocuğunun 2017’de Suudi Arabistan’dan Avustralya’ya doğrulamış ve “Ölüm gerçek dışıydı çünkü herhangi bir tahminde bulunmamıştı.

NSW Müfettişi Claudia Allcroft, halktan gelen herhangi bir soruşturmayı kapsamındanın genel olarak söylediğine göre. Allcroft “Dededektifler, büyüklerinden öncekilerden veya herhangi bilgi sahibi kişilerden hoşlanır.

SUUDİ KONSOLOSLUĞU’NDAN AİLEYE TAZİYE

Twitter’da bir sunum olarak, Suudi Arabistan’ın Sidney Konsolosluğu, konu hakkında makamlarıyla takım halinde olduğunu söylemiştir.

Konsolosluk ayrıca merhumun ailesini de en içten taziyelerini ilettiğini açıklamıştı.

* Haberin görseli Avustralya polisinden servis edilmiştir.


Leave a Comment