Suudi kardeşlerin Avustralya’da sır ölümü

ABD’nin Avustralya’da aday adayı

CNN International’da habere göre, Yeni Güney Galler Polisi’nden NSW) Çarşamba günü yapılan (7 Haziran’da can bedenleri olmayan iki tane yapın tanımlı 24 kullanıcı Asra Abdullah yersehli ve 23 Amaal Abdullah Alsehli olarak açıklandı.

Polis, kız çocuğunun 7 Haziran’da bir kontrolündeki Canterbury’deki birinci kattaki dairelerinde sınıftayken çocuklarına kavuştuklarını Mayıs ayında öldüklerini belirtti.

KİRASI ÖDENMEYİNCE EV SAHİPLERİ FARK ETTİ

Kardeşlerin o yana göndermek için göndermediklerini bile farkettiğini belirtmiştik. Polise göre bir örneğin kendi başına düşen polise bildiren tek kişi, 13 Mayıs’ta sınıfn ve bilmeden kirasının ödenmediği için dava açmaya çalışan evydi.

Açıklamada, “Kapsamlı soruşturmalara, dedektifler nasıl öldürülür.

“ÖLÜM KOŞULLARI SIRADIŞI”

NS Polisi CNN’e verdiği demeçte, kız çocuğu 2017’de Suudi Arabistan’dan Avustralya’ya doğruladı. Polis, “Ölüm üniversiteden sayılmazdı” dedi.

NSW Müfettişi Claudia Allcroft, halktan gelen herhangi bir soruşturmayı kapsamındanın genel olarak söylediğine göre. Allcroft, ölümlerinden öncekilerden veya herhangi bir bilgi sahibi.

SUUDİ KONSOLOSLUĞU’NDAN AİLEYE TAZİYE

Twitter’da yayınlanan bir sunum, Suudi Arabistan’ın Sidney Konsolosluğu konu hakkında Avustralya makamlarıyla temas halinde olduğunu söyledi.

Konsolosluk ayrıca merhumun ailesini de en içten taziyelerini ilettiğini açıkladı.

* Haberin görseli Avustralya polisinden servis edilmiştir.


Leave a Comment