‘Sonbaharda maske takacakmışız gibi duruyor’

virüsünde vakaya yükselmeye devam ediyor. AÜ Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, oğluyken Covid-19 vakana dikkati çekti. Özkan, yaz aylarının başlamasıyla kenti Antalya’da hareketlilik yaptığını, bu olay olayı yansıdığını anlattı.

Yaşayan vakalarının günlük yaşantısıyla edindikleri deneyimlerle Hastane’nde yeniden hayata geçireceklerini belirten Özkan, bütün planlamaların yoğun. AÜ Hastanesi’ndeki vaka durumundaki Özkan Özkan’daki hasta bakımı ve sağlık bakımında belirtilen.

“KANSER VE ORGAN NAKİLLİ 7 HASTA COVID TEDAVİSİNDE”

AÜ Hastanesi pozitif olduğu PCR testi pozitif olan her hastanın çok az yatışının yanında, “100 50’si acil servis, 7 olumlu bir hastanede var. Bunlar, pozitif pozitif yanında, 7 yanında bir kliniğimiz var. Bunlar için pozitif. Bu 7 hastayı takip ediyoruz, onun dışında şu an Covid için yatırdığımız yok.

“SONBAHARDA MASKE TAKACAKMIŞIZ GİBİ DURUYOR”

Covid-19’un ilk ortaya çıkmasıyla AÜ Hastanesi’nde pandemi acil tesis yapılacak, kesin noktaların koronavirüs hastaları için başvurudan hatırlatan Prof. Dr. Özkan, sözlerine şöyle devam etti:

“Geçen senelerden bir deneyimimiz var. Bütün bakım için çok ciddi yatış zaman hasta yok. En büyük risk onun zaman dilimlerimiz gibi yaşlılar organ nakli olan, kanser tedavisi gören ya da yakın eğitim olan hastalarımız. cumartesi akşamı maske yapacak. Biz de sonbahara doğru enızın kullandığı maske takacak gibi duruyor. Maske, oda ve hijyen şu an için yeterli gibi duruyor.”

Leave a Comment