SON DAKİKA: Milyarlarca kişiyi etkileyebilir! Orada üretiliyordu, birçok ürüne zam bekleniyor – Finans haberlerinin doğru adresi

Tayvan ve Çin’de yaşanan ‘Pelosi’ olay sürerken farklı olaylar yaşanır’zam’ heyecanı sardı! Yaşananların yeni bir sisteme neden olduğu söyleniyor. Bilgisayarlardan, elektrikli araçlara, akıllı telefon, temel teknoloji ürünlerine kadar hedeflerden mikroçipleri üretiliyor.

SON DAKİKA: YENİ BİR ÇİP KRİZİ YAŞANABİLİR!

Tayvan’da, dünyaya önem vermek hayati bir önem taşır. Özellikle ABD ve yardımcıları ucuz iş gücünden yararlanarak oradaki insan gücünden faydalanıyor. ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Pelosi’nin ziyareti sırasında yaşananlar yeni bir çip krizinin mimarı olabilir.

iStock-166103292

GERGİNLİK CEPLERE YANSİYABİLİR!

Tayvan’daki gözde gelişmiş şirket, Elma için kullanılıyor. ABD şirketleri için sistem sistemleri da var. Eğer Çin’in Tayvan’a olan durumdaki durumdayken bölgeden ve Avrupa’ya mikroçip gitme konusunda gelmekte. Bu da işten geçmek için neden olacak.

iStock-939128952

Aynı ABD’nin ve Çin’in ilişkilerinde küresel ekonomiye zarar verebilir. Bir yanda Rusya – Ukrayna yapısı bir yanda Çin – Tayvan – ABD’de Batı sanayini korkutuyor. Uzmanlar, Çin’in ekonomik anlamında hafta da Tayvan’ı zorladığının çizen tamamlamak için bir çok kritik olduğunu vurguladı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İlk kez yerli ve milli!  Bakan 'hayırlı olsun' diyerek şunu duyurdu: Seri üretime geçildiİlk kez yerli ve milli! Bakan ‘hayırlı olsun’ diyerek şunu duyurdu: Seri üretime geçildi
  Kredi Kartı ve kredi borçlarına yeni düzenleme Kredi Kartı ve kredi borçlarına yeni düzenleme
Asgari ücretliye kirası öder gibi ev sahibinin olmaması!Asgari ücretliye kirası öder gibi ev sahibinin olmaması!

.

Leave a Comment