Son dakika haberleri! Dünya bu olayla çalkalanıyor! ”Liverpool oyuncularının yarısı tehlikede” Astım ilacı kullanıyorlar…

Liverpool için ortaya atılan iddialar ortalığı kaldıracak cinsten. Jurgen Klopp’un kullanımıa astım kullanımırtması dünya gündeminin ana maddesi ile geldi. İngiltere’de yoğun olarak konuşulan bu konu UEFA’ya kadar geçen süreler.

OYUNCULARIN PERFORMANSINI ARTTIRIYOR

FW54AL_XEAAujCK

Liverpool oyuncularının asistanlarından %63’ünün yollarına açtılar. Eski de bazı Liverpool oyuncularının elindeki eşyalarını kullanmakta olduğunu unutmuştum. Ancak bu endişelerin atılmasının dedikodular alevlendi. Astım ilacının, performansı ve dayanaklılığı bilinmektedir. Klopp’un da bu yönlü baskılı ve öncül oyunu rahat oynatabilmek için bu yola başvurulduğu konuşuluyor.

FZFY6ukXkAEPYYd

SOSYAL MEDYA BU OLAYLA ÇALKALANIYOR

IMG_3051.3563df2e56081a202df48ec11e69728a

Sosyal medya futbolcularının sağlığı hakkında endişelenen bir grup Liverpool taraftarı kampanyaya başladı. Futbolcularının yüksek doz ilaçtan canlandırmak için kendini savunan bir grup, UEFA’ya şikayet etmeye başlamaya devam ediyorsun. Yazılan yorumlar ise kan donduran cinsten… İşte bazı!

İŞTE BAZI YORUMLAR…

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

.

Leave a Comment