Son dakika haberi: Trabzonspor’dan Florian Grillitsch hamlesi! Menajeri İstanbul’a davet edildi – Trabzonspor (TS) Haberleri

Şampiyonlar Ligi playoff turunda kuranın en yayılım takımı Kopenhag ile- Trabzonspor, 16 Ağustos’ta deplasmanda oynayacağı ortaya çıkmana son vermeyi istemek. Bir yolda devam eden sağ stoper transferinin sonuçlanmadığı bordo mavililer, daha girişiminde bulunduğunda Avusturyalı futbolcu Florian Grillitsch için önceden denenmeye girdi.

Abdullah Avcı istedi

Trabzonspor Teknik Abdullah Avcı, Florian Grillitsch için oğlu daha fazla görmek istedi. Kendilerini uygun koşullarda satın alınabilir oyuncuyla oynanmasını istedi. “İsviçre çakısı gibi oyuncu” orta derecede büyük Grillitsch’i stoper oynatmak isteyen Avcı dışında saha, ön libero veda oynatabileceği Grillit’in takıma katkıda bulunacaklarını ifade edecek.

Menajeri İstanbul’a davet edildi

Karadeniz topluluğunun, okullarında erkeklerinajerleriliğini giydirmek için eski giyecek olan menajeri Thomas Böhme ile yeniden anlaşan 26 Avusturyalı yıldız için gezintileri.

Trabzonspor yönetiminde Asbaşkan Ertuğrul Doğan, Grillitsch’in menajerliğini yeniden üstlenen Böhme’den istemek istedi. Karadeniz Gazetesi’nin haberine göre; Ertuğrul Doğan Böhme’yi İstanbul’a davette başka bir menajer ya da aileden bir kişiyi yer almamasını istedi. Hali hazırda Grillsch ile beraber Londra’da olan Böhme, hafta sonu kadar İstanbul’a gelecek ve Ertuğrul Doğan ile bir görüşme gerçekleştirecek.

Bonservisi elinde

Bonservisi elinde olan Florian Grillitsch son olarak Bundesliga ekibi Hoffenheim’ın formasını giydi. Güncel piyasa değeri 16 milyon Euro olan 26 petrolün ilerleyen sezon Hoffenheim formasıyla Bundesliga’da 18 maçta boy göstermişti.

Grillitsch 33 kez de Avusturya Milli Takımı’nın giyerken 1 gol ikiist olarak kaydettiğini kaydetti.

.

Leave a Comment