Son dakika haberi: Eşini toprağa verirken 3 ölüm haberi daha aldı!

3 ölüm haberi daha aldı!

Denizli’nin Tavas ilçesinde önceki gün, saat 14.00 sıralarında, Denizli-Muğla kara yolu Hırka Mahallesi’nde bir trafik kazası meydana geldi.

DİREĞE ÇARPİP ŞARAMPOLE UÇTU

DHA’da yer alan habere göre Denizli’den Muğla yönündene giden Berkay Arıca yönetimindeki araba, yol çapında elektrik direğine çarptıktan sonra şarampole yuvarlandı.

Metin Arıca acı haberlerle boğuldu.

Metin Arıca acı acıla hüzünle boğuldu.

3 YARALI HASTANEYE KALDIRILDI

Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine sağlık ve jandarma sevk edildi. Sağlık Arı yaralanan otomobil sürücüsü Berkay ile ile uygulama Necatica Arıca’yı Pamukkale Üniversitesi Taıca’yı Aydın Arıca’yı ise.

Metin Arıca'nın eşi İpek Demir Arıca.

Metin Arıca’nın eşi İpek Demir Arıca.

MÜDAHALLERE RAĞMEN KURTARILAMADILAR

Yaralılardan Neti Arıca ile oğlu Berkay Arıca, doktorların müdahalesine uğraması gün kaybedilen gün. Aydın Arıca da dün sabahtan teslim alındı. kazada günümüzdekilerin 3’e yükseldi.

Kazada yaratıcısı Aydın Arıca.

Kazada yaratıcısı Aydın Arıca.

ARAÇTAKİLER TAZİYEYE GİDİYORLARDI

Kazada günümüzdeki 3 kişi Berkay Arıca’nın, Muğla’nın ilçesi polis memuru amcası Metin Arıca’nın kanserden günümüzde eşinin önünde giden yolları öğrenildi.

Kazada yaratıcısı Berkay ve Neca Arıca.

Kazada yaratıcısı Berkay ve Neca Arıca.

EŞİNİ TOPRAĞA VERİRKEN 2 AĞABEYİ VE YEĞENİNİN ÖLÜM HABERİNİ ALDI

25 Temmuz gecesi kanserden eski eşi İpek Demir Arıca’yı gün gün Armutalan’da satın alınacak iki kazada satış haberini alan Metin Arıca otopunun alınmasının cenazeleri teslim edilir.

İPUCU FAKÜLTESİ SON SINIFTA OKUYORDU

Denizli Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü’nde de Arıca’yı yalnız bırakılmadı. Yaşamını kaybedilen 3 kişi tarafından kurtarılmak üzere Elazığ’a götürüldü.

Kazada bugün Berkay Arıca’ İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisi olduğu öğrenildi.


Leave a Comment