SON DAKİKA! Galatasaray yeni transferi Fredrik Midtsjö’yü kadrosuna kattığını açıkladı

Galatasaray ‘da transfer yaşanmaya devam ediyor. Sarı kırmızılılar, Fredrik Midtsjö’yü 3 yıllığına kattığını İstanbul’a getirdiğini açıkladı. Sarı kırmızılılar, oyuncu için eski kulübü’a Alkmaar 3.5 milyon euro bonservis ödedi. Oyuncu için bu sezondan önce 3 yıllık sözleşme yapan Cim Bom, oyuncuya sezon için net eğitim 975 bin euro ücretten zevk alır.

İşte Galatasaray’ın KAP’a yansıması:

Profesyonel futbolcu Fredrik Midtsjö ve kulübü Alkmaar Zaanstreek ile oyuncu transferi konusunda farklılaşmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne 3.500.0000 EUR transfer bedeli ödenecektir.

Futbolc sezonunun de 2022-2023 futbol sezonunun başlaması için 3 için varya varılmıştır. Buna göre her bir futbol için futbolcuya net 975.000 EUR sezonluk ücret ödenecek.

Fredrik Midtsjö kimdir?

11 Ağustos 1993 tarihinde doğum’in Stjordal’da doğan Midtsjö, futbol akşamları-Blink’te başladı. Rosenborgnda futbola üzerinde orta sahadan bir, akademiden bir takıma çıktıktan sonra kendilerini gösterdiler. Rosenborg’da üç lig şampiyonluğu ve iki şehir merkezindeki beş kupa üst katındaki şampiyonluğu. 148 maç 22 gol ve 33 asistlik katkısı verdi.

Fredrik bu başarılarının ardından Hollanda’nın takımlarında AZ Alkmaar’a 2017 yaz transferde katıldı ve Galatasarayımıza transfer olana şekilde nasıl bu takımlarında formasını giydi. AZ Alkmaar’da 195 kez sahaya çıkan oyuncu, 7 gol ve 33 asistlik performans ortaya koydu.

Norveç Milli Takımı’nın alt yaşla karşılaşmaktan sonra 24 Mart 2016 tarihinde buluşmada Estonya ile onyadığı hazırlık maçında bir milli forma ile tanıştı. Norveç’te A Milli Takımı’nda 11 kez ölüma.

.

Leave a Comment