Son Dakika: Fenerbahçe’de Joao Pedro’dan Alex de Souza ve Jorge Jesus sözleri!

class=”medyanet-inline-adv”>

Fenerbahçe’nin yeni transferi Joao Pedro, kulüp televizyonunda yayınlanan ‘Gününün Röportajı’ konuk konuk oldu.

Kariyeri ve Fenerbahçe’ye transfer süreci ile ilgili bilgilerda görünen oyuncunun içindeki Alex de Souza ve Jorge Jesus sözleri dikkat çekti.

İŞTE JOAO PEDRO’NUN AÇIKLAMALARI

ilk çocuklarım çok iyi geçti. Yeni bir takıma ulaştız zaman biraz çekingen olabiliyorsunuz ama ilk andan genelinde takımlar tarafından çok iyi karşım. Bir kendini hissetmesi çok önemli. sanırım bir atmosfer var. Benim olması gereken en kısa sürede buraya adapte olmak ve gelecek yapmak. Fenerbahçe’yi ama tabii çok ayrıntılı değil.

“ALEX’TEN BURAYI ÇOK DİNLEDİM”

Alex’ten çok çok benim için o benim için bir isim. Bruno Alves daha arkadaşı arkadaşıydı, konuşmuştum. Christian’la konuştum. Çok fazla bilgi alma olanağım oldu. 3 sene öncede buraya eski takımımla hazırlık maçı için gelmiştim. Taraftarların yaratılmış olduğu o sıcak atmosferi gördüm. Bunlarda benim burayı seçmemi sağladılar. Buraya gelirken ki benim için doğru tercih burasıydı.

“FENERBAHÇE’Yİ TERCİH ETME SEBEPLERİMDEN BİRİ DE JORGE JESUS’TU”

Jorge Jesus büyük bir antrenör. Ona karşı daha önce eşyalarını yakalamıştım. Flamengo inanılmaz işler yaptı. Oradaki elde edeceği başarıyı’da daha fazla eğitimini vermesini. Kendisiyle tanışmıştım. Buraya gelme sebeplerimden bir de o. Her zaman kazanmayı isteyen bir teknik adam. Kazanamasa da gelecek olan bir teknik direktör.

“KAZANMAK DIŞINDA BAŞKA BİR ŞEY DÜŞÜNEMEYİZ”

Bu kulübün ve taraftarın yanındayken dışında başka hiçbir şey düşünemeyiz. Bunun için hazırlıklarımızı sürdürmek için her şeyi yapmak için hazır olduğunuzu görüyoruz.

“TARAFTARLARDAN ÇOK SAYIDA MESAJ ALDIM”

Benimle ilgili bilgilerden ilk andan itibaren tüketicilerden bir metinden aldım. Bir oyuncu için bu sevindirici bir gelişme. Ne kadar planlanmaya yönelik programlarınızı ana gündem programınızda gündemi arttırıyor. Bu tarz oyuncu kadrosunun altından kalkabilecek oyunculardır. Bu tarz tepkiler bizim için sevindirici.

“TAKIMI GÜÇLENDİREN SAHA DIŞI BİRLİKTELİKTİR”

Her zaman takımına yardım etmeyi seven biriyim. İtalya’da da tarihi büyük bir kulüpte oynadım. Orada da sahaya çıkmam. Burada da gelecekte saha dışında da yardımcı olmayacağım. Çünkü ancak bu kadara ulaşabiliriz. Kariyerimde başarmak istediğim daha çok şey var. Takımı genişleten sahada birlikteliktir. eğlenerek, eğlenerek eğiten hayatı birisiyim. Büyük bir öğrencite anlatılır. Girişim planına giriş yapmaya.

“ŞEHRİ GEZDİK VE BÜYÜLENDİK”

Yeni bir şehir hayallik yaratır ama ailemle şehri gezdik ve büyülendi. Güzel ve büyüleyici bir şehir. Kocaman büyükşehir. Oğlum taraftarlarımızın ne kadar ve tutkulu olduğu çok büyük heyecanlandı. Maçlara için sabırsızlanıyor. Futbola aşık ve burada olduğu için çok mutlu. Burada çok pozitif karşılandı. Kulübün büyüklüğü, bizim burada ne kadar isteniyoruz, şehir…Bütün baktığımız zaman ben ve ailem en doğru tercihi verdik.

Sezon başladığında kendine yeni algılarım. Performans olarak ulaşmak istediğim var ama onlarla sıralanmak istiyorum. Sezon sonu.

“HER ZAMAN ŞAMPİYONLUKLAR İÇİN OYNAYAN BİR TAKIMDA OYNAMA HAYALİM VARDI”

Futbola başlayabilmek için ondan önce Tanrı’nın bir sahip olması gerekir. Futbola aşık bir çocuktum. Sadece yetenek yetmiyor, çok çalışmanız gerekiyor. hayatım çok çalıstım. Kolay olmadı ama bu hayattakilerim için oğlumdan kazanamadığımlarla buraya kadar aldım. Her zaman şampiyonluklar için oynayan bir takımda oynama hayalim vardı.

FUTBOLDA DETAYLAR FARK YARATIR

Özellikle burada olduğu gibi yüksek oyunculardaysanız, pozitif fark oluyor. Çok güzel bir atmosfer var. Bu ortam sezon boyunca bize yardımcı olacaktır. Yaşadığımız çocuklardan çocuklarla birlikte ve sizinle birlikte geleceğiz. Her şeyi düzeltmek fark ediliyor.

BU KULÜP ŞAMPİYONLUĞU HAK EDİYOR

Taraftarlarımıza beni çok güzel karşıladıkları için tekrardan teşekkür ediyorum. bulunmadı. Gerçekten iyi karşılanmak çok önemli. Huzurlu bir yerde dağıtım çok önemli. Buraya geleli az bir süre oldu ama bu kulüpte eğitimler, teknik ekip, herkes tek bir hedef için odaklanmış. Bu kulüpte bunu hak ediyor. Hiç şüphe yok ki taraftarlarımızın arkamızda olacağımız biz olabiliriz.”

.

Leave a Comment