Son dakika Fenerbahçe haberi! Jorge Jesus’tan transfer açıklaması

UEFA Avrupa Ligi 3. eleme maçında yarın olacak Çekya temsilcisi Slovacko’yu kendi sahasında olan Fenerbahçe’de teknik adam Jorge İsa’nın görüşüne ilişkin görüş konusunda görüşda bulundu. Portekizli teknik adam Altay Bayındır’ın sakatlığı nedeniyle sahada sizdennı ve Ertuğrul Çetin’in forma giyeceğini açıklayacak. Ayrıca teknik adam yeni transferlerden en hazır ismin Gustavo Henrique olduğunu belirtti. Transfer konusuna da değinen Jorge Jesus, “Bir forvet transferi yaptık, Joao Pedro. Elimizdekiler için onlara güveniyoruz. kullanımları.

Portekizli teknik açıklamaları şu şekilde:

“Yarınki bizim için farklı bir sınav. Avrupa Ligi’nde gruplarıa hedefimiz. Türk takımları, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi gibi turnuvalarda son dönemde ileri gidemedi. Biz de bu sene başarılı olmak istiyoruz.”

“Gustavo Henrique, Brezilya’da maçlar oynuyordu, hazır durumdaydı. Luan Peres, Marsilya ile hazırlıklardı, çok maça çıkamadı. Alioski de aynı şekilde. En hazır olan oyuncu Henrique.”

‘Her gün daha güçlü bağlar’

“Her takımımız daha güçlü ve dengeli. Bizim için en önemli Süper Lig , Seçme Ligi’ olmak veya herhangi bir Türk Şampiyon Ligi’ni kazanmak bizim için kendine ya da hedef koymuyor. için bu sene en turnuva Türkiye . Gerçekçi olmaktır.”

“En önemli hedefimiz Süper Lig şampiyonluğu. Avrupa Ligi’nde gidebileceğimiz yere kadar gitmek istiyoruz. Fenerbahçe’nin Avrupa’da onun zamanına ihtiyacı var.”

‘Yarın kalede Ertuğrul olacak’

“Altay’ın bir okuyucusu zayıf geleceği var. Güveniyoruz. Üçüncü bir kaleciye var.”

“Bu senenin üzerinde süre almayacak oyuncuları yarın geleceğimiz olacak. Taraftarımızın bizi desteklemesini istiyorum ama bu sene bizim için önemli. Derin bir kadromuz var, bizim için en ligde başarılı bir sezonda.”

“bir sistemle oynayan hiçbir takım yoktur. Benim takımlarım asla tek sistem oynamaz. Bazen küçük savunma ile let de dörtlü savunma ile oynayacağımızı göreceksiniz. Biz Kiev maçında 3 stoper oynamadık, taktığımız de bir neredeyse olmayacak. Bazen 3’lü devre de 4’lü oynayabiliriz, oyuncu özelliklerimiz onun taktiği oynayabilir. Benim takımlarım asla tek bir ile sistem oynamaz.”

transfer etmek

“Bir forvet transferi yaptık, Joao Pedro. Elimizdeki insanlara, onlara güveniyoruz. Onlara güveniyorum. İyi bir kadromuz var. Şu anda uğraştığımız, bir kaleci daha fazla almak.”

.

Leave a Comment