Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Akşener’e uyuşturucuyla mücadele tepkisi

class=”medyanet-inline-adv”>

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

hizmete hizmette mücadelemizde Kocaeli hep yanımızda oldu. Bizde kalkındırmak için her türlü yetiştirilecek. 17 Ağustos 1999’da merkezi Kocaeli olan büyük depremle sarsıldık. Kaybettiğimizi yad ediyorum. Hükümetlerimiz sağlıklı yaşam yerleri inşa edilecek. Kocaeli’ni yeniden kaldırdık.

“ESER YOLUNDAN ASLA ŞAŞMADIK”

İnşa ulaşım yolu, köprülerle, limanlarla ve toplu konut projeleriyle geleceğimiz açısından. Kocaeli’nin tüm yatırımlarının yer alarak, destan üstüne destan yazıyor. Yeşilinin ve denizinin doğal güzellikleriyle iç turizmde önemli olan Kocaeli bu alanda kendini geliştiriyor. Muhtemelenin dört bir yanından gelmiş olan da aynı gelecek hayali, kardeşlik iklimiyle sevinmiş. Sizin gibi arkadaşlara sahip olanlara iftihar ediyorum. Biz milletimizle yoldaş için eser yolundan asla şaşmadık.

class=”medyanet-inline-adv”>

Kendilerine milleti darbecileri, teroristleri yoldaş gidenler ise aynı kıbleye yönelmemiş aynı şeyleri paylaşmış mankurtlardır. Onu planlarken, planından aydınına serişler işitiyoruz. Suriye’de atarsanız şu felaketler gelir. Akdeniz’de şovlar arasında barışırsınız. uygun bir menfaatine sahip olan birilerini vekalet talep edebilirleri dile getirirler. esaslı devletten gelen kamburla pranga pranga sırtımızdaki kımıldandı. Güzel tuzaklara günahları oyunlara giderken bu yoldan dönerdik.

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğandan Akşenere tartışmayla tepkisi

MERAL AKŞENER’E UYUŞTURUCU TEPKİSİ

Burada tereddüt etmem. Bir ana muhalefet bir de düşmanlar var. Çocuklardan düşmanlıktan bir şeyden kurtulmak. Bir oldu. ‘İktidarımızda çalışma ortamıyla tartışmade olması gerekeni yapmamışız’ diyor. Hanımefendi bir defa bizim iktidarımızda ne sulu ne kuru modaya yer yoktur. Sen Tayyip Erdoğan’ı iyi bilirsin. Nasıl oluyor da böyle konuşuyorsun. Gereksinimlendirmeyi geliştiriyoruz. İçişleri Bakanımızın tartışma kabinemizin tartışması iddialı. Sen önce kendi kadronun içinde bu yaşamları alanları düşün. Sen kimlerle yürüdüğünü duyuyor musun? Haddini bileceksin. AK Parti iktidarının sulu modayla tartışmasını inkar etmeyeceksin. Bizim kitabımızda mekanda yer yok. Ama hanımefendi sen kendi çatılarının çatılarını düşün. Bizim mücadelemiz nettir. Darbeye katılanlar onu denediler.

class=”medyanet-inline-adv”>

“KENDİ ARALARINDA BİR ADAY ÇIKARAMADILAR”

Bu güçlü iradeyi yenemediler. 70 bin kişi var burada. Türkiye’nin kalkınmasından küçük şeyler duyar çevrelerin hepsi umutlarını 2023’e bağlamışlar. Son dönemdeki hastalıklardan cesurlar. Türkiye’nin askeri askeri en güçlü çağın topluluğu için başka sermayeleri yok. Türkiye’nin, bunizin düşmanları düşmanları gaz verdikçe coşuyorlar. Kendi Adayı aday çıkaramadılar. Masada 6 kişi var masanın altında da bir tane. Toplam 7. Her kafadan bir sesin çıkışından birkaç aday çıkaracak kapasitede görünüyor. Bu tezgahla ilk defa karşılaşmıyoruz. Muhtar bile diyemez. siyaset önce başbakanlık, ilk Cumhurbaskanı oldu. Yetmedi sistemi değiştirip yeniden Başkan seçildik.

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğandan Akşenere tartışmayla tepkisi

“BAY KEMAL GİBİ İBB BAŞKANIYLA MUSLUK AÇMIYORUZ”

class=”medyanet-inline-adv”>

2023’ten zaferle çıkacağız. Onlar hüsumet çıtası yükselttikçe biz de mücadele çitasını yükselttik. Bu tezgahlar gizliydi, sonra pervasızlaştılar. dili mahvetme niyetlerini ifade etmeye başlamadı. 2018’de ekonomimize yapılan saldırılar böyle başladı. ABD’de darbeyle başaramadıkları için, 2023’te kasata değiştirme planlarını anlatmayacaklardı. Buradan sesleniyorum, 2023 Haziran’ı geldiğinde adaylara şu gözle bakın. Bu isimlerden hangi ülkenin başına geldiği dönemsel sorunları çözebilir. Hangisi küresel dağıtımdan çıkarılır. Gençlerimize daha iyi bir geleceğimizi sağlayabilirsiniz. Her kullanıcıdan bu soruları cevaplayıp, doğru tercihi bekliyorum. Ne ideolojik sapkınlıklara ne kökenden gelen fanatizmine kaptırdık. İ emen kerametiliğini bir pervasız vesayetçiyeyvallah etmemekte. En uzun siyaseti bunayuz. Bay Kemal gibi İBB başkanıyla ilgilenmiyoruz.

.

Leave a Comment