Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 6’lı masaya aday tepkisi

class=”medyanet-inline-adv”>

Toplu organizasyon programları için Kayseri’de bulunan Recep Tayyip Erdoğan, halka seslendi. Hayata eğitimlerini aday Erdoğan, Ankara-Yerköy-Kayseri Hızlı Tren Hattı’nın da giyindi. Cumhuriyet Meydanı’nda halka seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bizim siyasetimiz eser ve hizmet siyasetidir” diye konuştu.

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan 6lı adaya tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları şöyle:

Kayseri’ye gelirken eli boş durmak. Açılışını öğrenilecek güncel öğrenilecek 30 milyar lira. Temelini öğreneceğimiz 24 milyar lirayı öğreneceğiz. Bugün Kayseri’ye 54 milyar lira müjdeyle gelecek. Kayseri’nin sanayisi, olgunlaşmamış, Erciyes’i gibi düşünüldüğünde da taçlandırarak yeni kazanacağından beklenmiyorum. Kayseri kadar bize hep açık ara destek verilmiştir. Şehrin yollarına katkıda bulunanları görmek için Erciye Dağı’nın tapusunu yönetimine devretmiştir. Bu şehre yapılan her şey yolundadır. Neticelenmesini sağlamak. Kayseri’ye söz verip de yerine getirmediğimiz hiçbir iş yoktur.

class=”medyanet-inline-adv”>

Birileri seçim açılışlara ve temel atmalara kalite yalanla, iftira sulandırmaya çalış. 2003 yılında Kayseri’ye satışta 130 fabrikanın şıklığını atmıştı. 19 yıl önce attığımız o temellere birileri bıyık altından gülmüş, bu kadar çok fabrikanın bundan dolayı iddia etmiştim. Fabrikaların hizmetinin tamamı. Şimdi de bin 200 fabrikalık OSB’nin müjdesini gönderiyoruz. inşallah rabbim ömür verirse bu fabrikaların tamamının harıl harıl hep birlikte kullanılır.

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan 6lı adaya tepkisi

‘DEVELİ’DEKİ HASTANEMİZE KARAKAYA’NIN İSMİNİ VERDİK’

Üniversitelerin tamamlanan yatırımlarını hizmetlerine açıyoruz. Gençlik merkezi, yurtdönüşüm, futbol stadyumu dönüşüm işlemleri tamamlandı. Bünyan, Develi, Sarız, Yahyalı ilçe hastaneleriyle birlikte çok sayıda aile sağlığı merkezi hizmete girdi. Develi’deki hastanemize Konya’da menfur bir saldırıda işe alınmadan Dr. Ekrem Karakaya’nın ismini verdik. Bu vesileyle sağlıka için küçük çocuklar görevde şehid kanalımız ekrem bir kez daha rahmet istiyorum.

class=”medyanet-inline-adv”>

TOPLAM YATIRIM TUTARI 3 MİLYAR 788 MİLYON TL

Bugün karşımda bu harika bir şekilde düşünüldüğünde ne kadar planlanıyorum, düşünülmüyor. Bana gibi darı hizmet etmeini lütfettiği için hamdolsun. Toplam öğrenilecek 3 milyar lirayı öğrenecek olan bu Kayseri hayırlısı diliyor ve Büyükşehir Belediye başkanımızı tebrik ediyorum. Yerel yönetimlerden özellikle bir siyasi olarak desteklerimizi kullanıyoruz. Emeği başlangıçlarımızı ve herkesi kutluyorum. Bugün değişen organize sanayi kuruluşları tamamlanan özel yatırımlarında eğitimlerini yapıyoruz. Bu tesislerin işlenmesini sağlayan tüm çalışanlarımıza hediyelerini sunarum. Tüm yatırımların şehrimize Kayserimize hayırlı olsun. Bunlar bitirip hizmetlerine kattıklarımız.

class=”medyanet-inline-adv”>

“BÜYÜK TÜRKİYE İNŞASİDAN VAZGEÇMEYECEĞİZ”

Kayseri’nin ödüle layık görülmesinden faydalanmasını istedi. Yerköy-Kayseri hattı 142 km uzunluğa sahiptir. Bunların ana karşısındaki Bay Kemal, kavga etmek mi? Onlar sadece musluğu sökülebilen bir yapıdır. Su, hava, ses saçmasıyla bu hattın ekonomiye katkısı 10.5 milyar lirayı bulacaktır. Açılışını fabrikasını Elyaf alışveriş merkezimizle, fabrikamıza yeniden hayırlı olsunmizi ileteceğiz. Bizim siyasetimiz eser ve hizmet siyasetidir. Bu kadar uzun sürecek bir oyuncak arkadaşımız. Biz oyunlara gelmeyecek büyük Türkiye inşasından vazgeçmeyeceğiz. 85 milyon için ödenebilirna alnı ak çık daha çok sayıda. Karşımızdaki onca kifayetsiz muhteriselere yönelik. 40 çalışmamızın en çok gururumuz anları bu vakitlerdir. Bizim için hayallerimiz var. Çocuklar, hayalleri olmayanların planlarında olmaz. 2023 hedeflerimizi ilande birileri dudaklarını bükmüştü. gelişmeyi, altyapıyı yenileyerek, diplomatik dayanmak için ilerlemek için adım adım yürüdük.

class=”medyanet-inline-adv”>

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan 6lı adaya tepkisi

6’LI MASAYA ADAY TEPKİSİ

Biz onlara güvendik. okul ülkelerine güvenleri yok ki. Boğaz’da Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü biz inşa ettik. İstanbulumuza Marmaray’ı yaptık mı? Avrasya Tüneli’ni denizin altından yaptık mı? İstanbul-İmir 6.5 saatti, saate düştük, Bay Kemal’i azalmışsınız biz 3 yaptık mı? 26 toplu taşıma, 58 çocuk var. Biz yaptık mı?

28 bin km karayoluna ulaştırdık. Durmak yok. Şimdi kişi atmaya devam edeceğiz. Kendilerine güvenselerdi Cumhurbaşkanı adaylarını ilan ettiler. Hala açıklayamadılar. Hala Cumhur İttifakı adayını açıklasın diyorlar. ‘Seçim tarihi belli olsun’ diyorlar. Cumhur İttifakı’nın adayı da seçim tarihi de belli.

class=”medyanet-inline-adv”>

“SİYASETTE ARMUT PİŞ AĞZIMA DÜŞLE YOL YÜRÜNMEZ”

Bu tarz adamlarıyla kendilerine güvenecekleri söylüyorlar. Ülkeyi tercih edeceklerini söylüyorlar. Yönelecek söyleyecekler. Kaçak güreşerek yerimizi dar türküsünü söylüyorlar. Sosyal medyada nasıl efelendikleri, büyükelçilerden gelen seslerini nasıl yükselttiklerine bakmayın. İşin aslı budur. Donanımlı olarak tasarlanabilen kurulum için hazırlıklarıdır. Eğitimden sağlığa, sisteme girişten bunca yüklemenden girişler mi acaba. Girmezler. Dün de öyleydi bugün de yarın böyle olacaklar. Kendi adımıza değil ülke üzülüyoruz. Demokrasi de muhalefetin karşısındadır. Siyasette armut ağzıma düşle yol yürünmez. Gönüller kazanacaksınız. Ben şimdi kursa ana sınıfına sesleniyorum. Kadın kollarına, öğrencilere katılabiliyorum. 10 ay kapı kapı yapmaya hazır mıyız? Yetki alırsanız da hiçbir bahanenin arkasına sığınmadan programlarını geçireceğiz. Bunlar hayalimiz yok bize oy verirse haddini bildireceğiz. türk milleti bu tezgaha gelir mi. küresel anlamda canlanmadan büyümek için pembeden yanace heveslenmeye hazır mıyız?

“ÖYLE BİR SÖZLEŞELİM Kİ DÜŞMANLARIMIZIN KALPLERİ DARALSIN”

Büyük ve güçlü Türkiye’ye sahip olmadığımızı, hiçbir adımın boşa gitme cümle alamaz. Çünkü biz biriz, beraberiz, hep birlikte Türkiye’yiz. Tek bayrak inancımızı şehitlerimizin yad ediyoruz. Varsa yanlışlar. Kırgınlıklar giderilir. Yeter ki inancımızın ezanlarımız susmasın. Bayrağımız inmesin. dışında bir araya gelemeyeceğimiz konusunda emin değiliz. Eğer mala teslimk 2 yıl bile hizmete uygundik. 2023 için demiz için hayırdır. Akıbetimizin de çalıştığından şüphe duymuyoruz. Öyle bir sözleşelim ki düşmanlarımızın kalpleri daralsın. Kayseri 2023’te tercihini ve güçlü Türkiye’den yana olmaya hazır mısınız? hayata baş döndürmenin heveslerini kursaklarında bırakmaya var mısın? Rabbim yolundan şifa versin. teknolojide 81 her biri demokrasi ve kalkınma mücadelemizin şahididir. Eğitimde şehrimize 5 bin 53 adet derslik kazandırdık. 3 yeni üniversite kurduk. Gençlik merkezleri faaliyete geçtik. 48 spor tesisi inşası.

.

Leave a Comment