Son dakika: Benzin ve motorin fiyatına indirim bekleniyordu! Petrol piyasası için kritik toplantı sona erdi… OPEC’ten üretimi artırma kararı – Finans haberlerinin doğru adresi

Son dakika: Akaryakıt’ın ortaya çıkacağını haber aldık. Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) ve birlikte hareket eden ülkelerdeki OPEC+, Eylül ayı için petrol arzını günlük 100 bin varil artırma konusunda anlaştı. Piyasaların genel üyeleri, OPEC+’nın petrol arzını sabit tutması ya hafif artırmasıydı.

Uzmanlar, petroldeki yatırımlarını yaygın olarak kullanılan ülkelerdeki üretim kotalarını karşılamakta zorlandığı için gözden geçirme saha arzını artırma zorluğunu ifade etmektedir.

1

BENZİN VE MOTOR İNDİRİM GELECEK Mİ?

Bir düşüşte ucuz olan petrol fiyatlarına benzer şeyler kullanılmış. Hatta endüstriden gelen nedenlerden dolayı ağır ağırların bugün de devam etmesi halinde ve motorin fiyatlarına indirim olarak edindu. OPEC’ten gelen bilgilerle ancak hazırlıklı bir üretim süreci petrol fiyatlarına yönelik. Brent petrol, karar yansıyan 1 görüntüle 102 doları gördü.

benzin-1

ÖNCE İNDİRİM SONRA ZAM

Petrol ve döviz kuru fiyatlarına göre gösterge akaryakıtta 26 Temmuz Salı günü motor fiyatlarına 92 ​​kuruş indirimin 27 Temmuz’da benzin fiyatlarına 50 kuruşluk indirimli indirimli. 30 Temmuz’dan itibaren olmak üzere otogazın (LPG) litre fiyatına 30 kuruş zam gelmişti.

6

İŞTE GÜNCEL AKARYAKIT (3 AĞUSTOS ÇARŞAMBA)

İSTANBUL
Benzin fiyatı: 22,24 TL
Motor fiyatı: 24,47 TL
LPG (Otogaz) fiyatı: 11,35 TL

ANKARA
Benzin fiyatı: 22,36 TL
Motor fiyatı: 24,59 TL
LPG (Otogaz) fiyatı: 11,37 TL

İZMİR
Benzin fiyatı: 22,38 TL
Motor fiyatı: 24,60TL
LPG (Otogaz) fiyatı: 11,04 TL

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
  Tüm zamanların rekoru kırıldı Tüm zamanların rekoru kırıldı
2022 emekli ikramiye ödemeleri 7 bin lirayı geçti...2022 emekli ikramiye ödemeleri 7 bin lirayı geçti…
Yargıtay'dan emsal geçiş belirleyicisi!  Milyonlarca ilgilendiriyorYargıtay’dan emsal geçiş belirleyicisi! Milyonlarca ilgilendiriyor

.

Leave a Comment