Son dakika! Abdullah Avcı’dan transfer açıklaması: 7-8 oyuncuyla görüştük – Trabzonspor (TS) Haberleri

Yeni hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor , Avusturya kampındaki ilk hazırlık maçında İtalya Serie A ekiplerinden Torino’ya 3-0 yaşanmış oldu. Karadeniz Karşılaşmanın eğitim programında bulunan Karadeniz ekibinin teknik patronu, Abdullah Avcıpa’dan alınan hatalardan golleri aktardı, şu ifadeleri kullandı.

‘Bireysel hata yaptık, cezalandırdı’

”Süper Kupa finali öncesi bizim için önemli bir test oldu. Rakip, nerede olarak daha hazır bir takım. Biz, oyuncularımızın sürelerini artırarak devam edeceğiz. İlk tam anlamıyla topa daha az sahip olabildik, keyifli bir karşılaşma yaptık. Top dolaştı, kampanyada toplanacak bizi pasla kendi ceza üzerine itti. Net durumda olmak için iki tane hatadan dolayı yenilen goller İkinci yarıda oyunu biraz toparlar gibi olduk. Üçüncü gol de hatadan oldu. Biz hata yaptık, kampanyayı cezalandırdı. Rakip hata yaptı, biz cezalandıramadık. Kupa öncesi bu tür maçları oynamak için hem güzel hem de beğenilmek için bizim için’

‘Sağ stoperimizi söylüyoruz’

”Larsen, yetiştirilecek bir oyuncu. Geldiğinden beri takıma adaptasyonu ve uyum iyi. Çok dengeli bir şekilde oynuyor. Sağ stoperimizi söylüyoruz. 7-8 oyuncuyla görüştük. Sahipki mevcut oyunculardan daha fazla almamız gerekir. Denswil, Hüseyin, Ahmetcan, Dorukhan oynayabiliyor. Aramaya devam ediyor. Yönetim de bu konuyla ilgili motor. En genel olarak ona göre hareket etmektedir. Fırsat transfer çıkarsa bakarız. Kulübe uygun olmaz. Mevcutta bulunabilecek durumda olabilecek bir oyuncu sahibim.”

‘Doktordan henüz bilgi almadım’

”Eren Elmalı’nın aşil tendonuna bir darbe geldi. Doktordan henüz bilgi almadım. Lig öncesi hazırlık maçlarında dikkat çekmek gerekiyor. Sakatlanmak.’ ve bizim kullandığımız bir durum.’

‘Finale taraftarımızla birlikte hazırlanacağız’

Şu an açısından kamp çok iyi gidiyor. Trabzonspor onu maçı için oynayabilir. Skor olarak kötü bir insan ama yok. Bu maçlar, bir maça daha iyi hazırlanmayı ve daha iyi organize olmayı deneyin. Kamplarda sonlar birazcık olur. Şehrimize gidişimiz, finalin havasını daha iyi tadıp, kendi memleketimizde çalışıp İstanbul’a geçeceğiz. Final taraftarımızla birlikte hazırlanacağız.

‘Bu sene açısından yeni hikayeye de destek olacaklar’

Taraftarlarımız her yerde. Geçen sene güzel bir hikayeye destek oldular hep beraber. Çok güzel bir hikayeıldı, onlar da ürün gibi kadar yaz aylarında Trabzonspor’a desteklerini yazacaklar. Bu senenin yeni hikayeye de destek olacaklar. potansiyelimizi, bizim motivasyonumuzu ve enerjimizi daha fazla artırıyor. Yeni hikayeler, yeni hikayeler yazmak için enerjimizi daha yukarı çıkıyor. ilan ediyoruz.

.

Leave a Comment