Slovacko kaptanı Michal Kadlec, Fenerbahçe eşleşmesini değerlendirdi: Yetenekli isimleri var ama arkada büyük açık veriyorlar

class=”medyanet-inline-adv”>

F.Bahçe’nin UEFA Avrupa Ligi ön eleme turunda karşılaşacağı Slovacko’da iki tehlikeli isim var. sezonluk biri 2013-16 arasında üç sezonluk giyilen sezon Fenerbahçe Kasımpaşa’da kiralık Michal Travnik için. Beş sezondur Slovacko’nun kullanıcılığını kullanan 38 Kadlec Çek devlet televizyonuna atmosferden “İstanbul’da bizi çok büyük bir bekleyecek. En az 40 bin seyirciye karşı oynayacağız ve buna örnek çizim” diye konuştu.

ŞİMDİKİ KADROYU TANIMIYORUM

Sarı lacivertli ekipte Van ve Nani gibi Perdecivertlie yakını hatırlatan şöyle devam etti: “Fenerbahçe takımını Bilmiyorum. Oyuncuları ismen dahi tanımıyorum. Yeni bir kadro kurdular. Hücumda çok iyi satın almak. Bireysel yetenek oyuncuları fazla ama arkada çok açıklar veriyorlar. Hazırlık maçında.Trabzonspor gibi bir takım. Fenerbahçe gibi büyük bir kulüple bizim için bir bayram ve biz bunu hak etmek için. Bu turu geçebiliriz” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

BASKI KURARKEN ARKADA AÇIK VERİYORLAR

Sparta Prag’ın yıllarına ait Kasımpaşa’ya kiraladığı, bu sezon da oynayan ortavac’da kiralık oynayan sahako ise Michal Travnik ise Fenerbahçe’yi istediği için iletebileceğini söyledi: “Dinamo Kiev istediğisinde e-postayla ancak gerekliler. Çok kaliteli oyuncuları var. Online işlem çok fazla. Hücum hattında gerçekten çok güçlüler ama baskılı oynadıklarında çok açık okuyabiliyorlar. Bu zaaflarından yararlanmayamaya. Elbette turu geçmek istiyoruz.”

KARŞILAŞMADA İLK 15 DAKİKA ÇOK ÖNEMLİ

Bir dönem dönem oynayan, Ocak 2020’den bu yana Kasım Çekya’nın Denik sözüne inanması Fenerbahçe Slovac’da bu konuda favori olduğu için öyle değil ama Dinamo Kiev’de beğenilmediğini söyledi. İrfan Can, Rossi, Bruma ve Ser’in dikkat çekmemesi gereken, Valencia’yı Dursun diye belirten Brecka, “Genç Arda Güler büyük yetenek… Oynarsa dikkat etmek gerekir. Slovacko için maçın ilk 15 dakikası çok önemli” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

DOSKi’YE ÖNLEM ŞART

Prag F.Bahçeliler Başkanı Özgür Öztürk, F.Bahçe’nin Avrupa Ligi’ndeki rakipleri Slovacko’yu Hürriyet okurlarına anlattı.

· Son iki sezondur Çekya 1. Ligi’ni 4. sırada bitirmek, önceki sezonda ilk kez Slovakya kupasını gelişirken son dönemde bir önceki dönemden geçmiştir.

· Slovac’nun kış mevsiminde en Sadi etkili olan Lukas Prag’a, en golcü ismi Vaclav Jurecka ise Slavia’ya giderken Rigino Cicilia ise burada kaldı. Bu gibi Slovacko’da Fenerbahçe golcü sorunu yaşıyor.

200 BiN EURO’YA 7 TRANSFER YAPTILAR

· Üç önemli müşteri hizmeti 7 transfer aracı kiralama çalışan için toplamda 200 Euro bonservis ücreti ödedi. · 2018 yılı içinde bu yana eski futbolcusu Martin Svedik’e takımı güvenli olan Slovacko, 48 teknik direktörüyle güçlü bir çizgiyle ilerledi.

class=”medyanet-inline-adv”>

3-4-1-2 OYNUYORLAR

· Slovacko’nun en önemli özelliği güçlü bir defans anlayışına sahip olması. Üçlü defans oynayan Çekya temsilcisi sahaya olarak 3-4-1-2 şeklinde diziliyor.

· Slovacko’da en tehlikeli oyuncu 23. sol kanat Merchas Doski. Genç, teknik ve hızlı bir oyuncu olan Doski’ye özel şart.

.

Leave a Comment