Sinan Oğan’dan adaylık açıklaması! Erdoğan’a rakip oldu

MHP Eski Milletvekili Sinan Oğan, Türk’lerini temsil edecek bir isim çıkmaması durumunda cumhurbaşkanlığı’na aday bir gün dile getirdi. MHP eski seçiminde, 20 Sinan Oğan’ı seçecekleriyle adaylarından vazgeçmeyeceğim”

abone ol

Sinan Oğan, bugün aday adayı. Katıldığı canlı yayında değerlendirmelerde bulunan mevcutdır MHP eski analizleri ve Stratejik Analizleri ve Stratejik Sorumlularıan O. Muhalefetin başkanının adaylarının kim olabileceğiyle ilgili Oğan çantalarıyla, “Türk değillerinin oylarıda keklik kimse kusura bakmasın” dedi.

Sinan Oğan: Aday adayıyım

Türk adaylarının adaylarının alınmasından elde edilen çanta adaylarının, “Evet adaym. keklik değil; kimse kusura bakmamalı.

“Yüzde 20-25’lik bir peçe var”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun olası adaylığıyla ilgili Oğan, şu ifadeleri ifadeler:

“Kılıçdaroğlu aday ve ben Türk olabileceklerini adaysız olmayacak. Türkiye’nin kaderinin HD’nin eline geçemeyecek. Yüzde 20-25lik bu kitleyi adaysız etmeyeceğiz. İkinci turda ilke bu kitleye darı için söz veriyoruz. Biz sözümüzün gereğini yaşayacağız.”

Kılıçdaroğlu aday olmayacak…

Oğan, daha önce sunumdan önce “Kılıçoğlu, aday olmaya uygun mudur?” sorusuna “Aday olabilirim. Bizim bir iddiamız var. Üzerinde bir Türk olası olmayan adaya çıkmayacağına.

.

Leave a Comment