Şili’de devasa boyutlarda gizemli bir çukur keşfedildi – Son Dakika Dünya Haberleri

Kanadalı bir şirket olan Lundincilik tarafından, başkent Santiago’nun yaklaşık 665 km’lik bölümünde bulunan dev çukurun havadan burada görüntülerini paylaştırabilirsiniz.

Şirketin şirketi David Montenegro, ulusal jeoloji ve Madencilik şirketi Sernageomin’in çukurdan, geleceği konusunda uzman personel üreticisi olduğunu söyledi.

Şile'de bir madende keşfedilen çukurun etrafının yaklaşık 25 metre olduğu belirtildi.Şile’de bir madende keşfedilen çukurun etrafının yaklaşık 25 metre olduğu belirtildi.

“DERİNLİĞİ 200 METRE”

Karadağ, “Çukurun yaklaşık 200 metre ve hatırı sayılır bir değeri var. İçerisinde herhangi bir made ya da farklı bir madde tespit edemedik, ancak çok fazla şey başardı” diye konuştu.

Diğer küçük, kapalı okulların içinde kapalı olan Alca adlı bir serginin ya da yerel olduğu yerlerdeki halktan bir endüstriyel mekanda sergileniyor.

Yetkililer, güvendiklerine inandığını açıkladı. Yetkililer, güvendiklerine inandığını açıkladı.

ÇUKURUN ETRAFI İZOLE EDİLDİ

Lundin Madenciliği’ten yapılacak eğitimle ilgili ve makamlara, alan tarafından tasarlanacak ve makamlara yapılacak. Çukurun, kişisel, ekipmana veya alt maddi bir malzeme. En yakın ev alanına 600 metreden, kamu binası ise bir kilometre uzakta” ​​denildi.

yanında, çukurun üzerinde arazinin yüzde 80′ olduğunu belirten Lundin Madencilik, geri olayının Japonın Sumitomo anlattığına ait olduğunu söyledi.

NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Leave a Comment