SHIB, Merkez Bankası Onaylı Borsada! “Bu Seviyelere Koşabilir”

Filipinler Merkez Bankası tarafından lisanslanan bir kripto para borsası olan Coins.ph, Shiba Inu’yu (SHIB) listeledi. Ayrıca, Yemek Treni Utel Üniversitesi, SHİB’le ücretlerinin tanıtımı yapılır. Bu arada kripto para analistleri, SHIB için 0,0000140 bir hedef hedefler.

Shiba Inu (SHIB), merkez bankası borsa Coins.ph’e geldi

Popüler meme coin’i Shiba Inu (SHIB), yeni bir küresel inceleme turunda Filipinler ve Meksika’ya ulaştı. ülke’deki merkez ülke kripto borsaları, ShibArmy için bir dönüm noktası Dogecoin katili Shiba Inu’yu listeledi.

Köpek meme coin’i Coins.ph’de listelenirken Shiba Inu’nun yaygınlaşması depreşiyor. Madeni paralar’, Filipinli onay alan bir borsa ve 16 adet daha fazla sayıda var. Bu fazla Shiba Inu, 16 milyonluk bir gecede bir yeni kullanıcıya ulaştırıldı. Madeni paralar.ph web göre, lisanslı kripto borsasında 20 kripto zenginlik var.

Duyuru, borsanın kullanıcılarını ikinci en büyük meme parasının listelenmesiyle alay etmesinden bir hafta sonra geldi. 13 Temmuz 2022 için listeleme planı. Teknik bir bir. Sonunda sistemde ve borsada Shiba Inu’yu ekledi.

Bu üniversitede yöneticileriniz SHIB’le ödeme yapabilecekleriniz

Meksika’da Utel Üniversitesi, Amerika Birleşik Devletleri, Meksika, Şili, Ekvador, Kuzeydoğu, Panama ve Peru dahil olmak üzere 11’den fazla ülkede bulunuyor. Üniversite, Shift dau olmak üzere 34 kripto para biriminde ücretlerinin satın alındığı duyuruda.

Utel Üniversitesi, kripto ödeme kabul etmek için önde gelen bir kripto para borsası olan Bitso ile işbirliği yaptı. Shiba Inu’nun (SHIB) artık eğitim ücretlerini kullanmak için kullanılabilir. Bu tür, madeni paranın bitimini ve dünya çapında genişletilebileceğini düşünüyor.

kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz Utel’in Bitso ile ortaklığının haberini planı, çevrimiçi üniversite, Latin Amerika’da kripto para birimi ödemelerini toplamak için bir ödeme yöntemi olarak bir şekilde benimseyen ilk üniversite oldu.

SHIB

SHIB, 0,0000140 çekilmeye hazırlanmaya hazırlanma

Kripto para analistler, Shiba Inu (SHIB) fiyat trendini değerlendirdi. Analistler, SHIB için 0,0000140 öngörü hedefine doğru bir öngörüyor. Shiba Inu’nun, birleşmelerini toparlaması ve 0,0000140 dolar hedefine doğru bir yükseliş trendine başlaması mümkün.

Basında kullanılan CoinMarketCap’i görmek için SHIB, bazda %2,40 işlemla 0,00001143 dolardan görüyordu. Öte yandan, meme coin’i aylık bazda %4,38 yükseliş kaydetti. ile birlikte, 0 8845 tüm zamanların en yüksek göstergelerin %87, 0000’dır.

Son dakikaları takip etmek için bizi takip edin heyecanda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital satın alma planını veya satılması planlanmaz. Bu Artan Kriptokok.com ve site alan makalelerin yazarlarıda yatırım sürecinden sorumlu olmaktan vazgeçmek. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina veya proje ile ilgili bir şey hakkında önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ait haber içeriklerinden gösterilip, link oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki herhangi bir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, grafik ve diğer tüm içerik fikri geliştirmesi ile ilgili ve ilgili mevzuatlara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Leave a Comment