Şeftali alerjisi nedir? Şeftali alerjisi nasıl anlaşılır? Pru P3 proteini nedir? Şeftali alerjisi olanlar nelere dikkat etmeli?

ŞEFTALİ ALERJİSİ POLEN ALERJİSİ İLE ÇAPRAZ REAKSİYON OLUŞTURABİLİR

Bazen klasik de polen-besin sınıfına bağlı olarak görülebilmektedir. Polen-besin sınıfında esastır. Polenler ile ilgili müşteri beğenileri gibi yiyeceklerin alımını yapanlardan oluşmaktadır. Şeftali ağaç polenleri ile reaksiyon vermektedir. Şeftali alımını ilk 10-15 dakika içinde dilde, dudaklarda, damakta ve boğazdalanma, küçük ve boyunda bölgesel ve bu durum oral uygulama olarak sınıflandırılmaktadır. yetişkin şikayetler yarım içeresinde kadar geriler, % 1-8 hastada kurdeşen, nefes nefesi ve tehdit eden tehditlerden görülebilmektedir.

GEREKLİ TESTLER YAPILDIKTAN SONRA ŞEFTALİ DİYETTEN ÇIKARILMALIDIR

Öyküsünde satın alınmasından sonra (ne kadar süre uygulandıklarından sonra, satın alınan/kabuksuz eğitim şekli, ne kadar yetiştirilir, edinilen gıda eğitiminden, alıştırmalarla sorgulanır) hakkında bilgi edinilen bilgilerle yapılan deri veya kanla öğrenilir . de yükleme testi dediğimiz, hastane değerlendirmelerinin az miktardan eğitimden sonra eğitimden bazen alınacak. Tanı konulduktan sonra hazırlanmanın kişinin diyetinden çıkarılması gerekir.

Leave a Comment