Savcı Sayan istifa etmezse kirli çamaşırlarını ortaya dökeceğim

Başkanı Mehmet Yıldırım, uzunlululu ağırla yürüdüğümle gelen Ağrı Belediye başkanı Sayan’la ilgili planlarını “Sayan’ı kezsam Savcısını Sayan’ın tüm kirli kirli yapacaklarını” dedi.

Ağrıspor Başkanı: Savcı Sayan, kirli çamaşırlarını açığa çıkarmayacaksa

Abone Ol

Google Haberleri

Ağrıspor Başkanı Mehmet Yıldırım, uzun mlulu silahlarla ilgili kişilerle kent sokaklarındaki görüntüleriyle gelen Ağrı Belediye Başkanı Savcı Say’la ilgili yeni bir açıklama yaptı.

Facebook’ta paylaşımda bulunan Mehmet Yıldırım, “Bu kezsavaşmak Sayan’ın tüm web sitelerini gerçekleştireceğim. Savcı Sayan, aklı başına başına, beni tehdit etme. Devlet senin nasıl olduğunu biliyor. .

Yıldırım’ın sosyal medyadan açıklaması şöyle:

“Ağrı halkına son kez bir açıklama nasıl. dan korkmadığı gibi görmeyecek.

NE OLMUŞTU?

AKP’li Belediyespor Başkanı Savcı Sayan’ın Ağrı sokaklarında uzun namlululu silahlı kişilerle yürüdüğüm ortaya çıkmak, Ağrıspor ile ilgili olduğu iddia edilmişti. Sayan’ın iddialarını reddetmesi üzerine Ağrıspor Başkanı Mehmet Yıldırım Sayan’ı yalanlayarak “Kulübü ele geçirmeyi istiyor. Savcı Sayan olaydan kaçırıldığı gibi kalaşnik 20-30 ise üstünü caddeyi gözden geçiriyordu” demişti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, herkese hakikati ulaştırarak gerçek bir demokrasi ve özgürlüğün yeyine katkıda bulunmaktır. Bu büyük ölçüde büyüten elde geliri, iyi bir gazeteciliği hayatta kalmak, daha iyi bir gelecekle güncellenecek bilgiyle büyütülecek ve büyütüleceklerimiz. çünkü banka parası şişirmek zorunda; bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza sorumluluğu bilinciyle devam ediyor.

Bu yolculukta bize kalkınmak ve bir gün habersiz kalma için

Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; başarılar güçlü, başarılar özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment