Sadio Mane’den olay yaratacak Mohamed Salah sözleri!

aksam.com.tr

Sadio Mane, Liverpool’dan ayrılmanın hakkında konuştu. Liverpool’dan ayrılığının Mohamed Salah ile ilgili olmadıklarını Sadio Mane, tutku sarf etti. İşte ne…

Sadio Mane, Liverpool’dan Bayern Münih’e transfer ve Mohamed Salah ile yaşananlardan dolayı malzemeden yapılmış kullanılmıştı. Afrika’da geçen yıl boyunca yaşanmış olan Salah’ Sene’li, eski takım arkadaşı ile avantaj sağlamakta olduğundan dolayı cevapladı.

SADIO MANE’DEN MOHAMED SALAH SÖZLERİ

Aksam.com.tr’nin Goal.com’dan aktardığı röportajda, Sadio Mane, Bayern Münih’e transfer olmak için Liverpool’dan ayrıldıktan sonra Mohamed Salah için iyi dostluğundan geldiğini söyledi.

Bayern Münih’e yeni imza atan Senegalli yıldız, Anfield’dan ayrıldıktan sonra Salah ile iletişim devam edeceğini söyledi.

SADIO MANE, MOHAMED SALAH’LA REKABET HALİNDE DEĞİLMİŞ

Perşembe Rabat düzenlemesi Afrika Futbol Konfederasyonu’nda gidişatını planlamak: GOAL’e devam eden Sadio Mane şunu söyledi.

İnsanlarla yaygın Salah arasında bir rekabet yarattığını söylüyorlar ama dürüst olmak hakkında herhangi bir oyuncuyla yarışmaya katılmam. Salah ile iyi iletişimimiz var ve sürekli mesaj atıyoruz. Bence medya abartıyor. Biliyorsunuz sadece bir oyuncuyla değil forma giydiğim tüm takımlardaki oyuncularla iyiim var.

Leave a Comment