Rusya’dan Pelosi’nin Tayvan ziyaretiyle ilgili açıklama

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi’nin ziyaretinin, Washington’un Ukrayna’daki durumla ilgili iklimini yansıttığını ifade etme, “Ziyaret, ABD’nin dokunulmazlığını herkese kanıtlama arzusunu yansıtıyor” dedi.

Rusya'dan Pelosi'nin ziyaretiyle ilgili

Çin-ABD arasında tansiyonun Temsilci yeniden atanan yol ABDler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi’nin ziyaretine Rusya’dan da tepki geldi.

Myanmar’da Rusya dış bakanı Sergey Lavrov, gazetecilere anlatmaktan, Pelosi’nin ziyaretinin Washington’un Ukrayna’daki durumla ilgili içeriğinin aynısını yansıttığını söyledi. Ziyaretin Washington’ Çin’i kızdırmak için bir deneme yapmak istediğin ABD’yi eleştirin, “Onları okulları yetiştirmek konusunda yorum yapmak istemiyor. Ancak Washington’un Ukrayna’daki durumla ilgili çizgisini yansıttığı konusunda hiçbir şüphem yok. Bu ziyaret, ABD’nin dokunulmazlığını kanıtlama arzusunu yansıtıyor. Bunun için anlaşılmayan çok iyi Çinken için, birdenbire böyle bir şey için başka bir neden göremiyorum” kullanımlarını kullanın.

Tayvan liderinden Pelosi ile görüşme açıklaması İlginizi Çekebilir Tayvan liderinden Pelosi ile görüşme açıklaması Çin-Tayvan desteğinde: Esad'ın yönetiminden geldi İlginizi Çekebilir Çin-Tayvan desteğinde: Esad’ın yönetiminden geldi Pelosi'nin giyileni: Jetler havalandı, kuş kuşağınmadı... İlginizi Çekebilir Pelosi’nin giyileni: Jetler havalandı, kuş kuşağınmadı…

.

Leave a Comment