Rekor Zam Kapıda… Resmi Gazete’de Bildirildi! Ağustos İkramiyeleri Zammı Ne Kadar?

Emeklilere uygun olacak şekilde uygun olan her yıl uygun şekilde planlanıyor. Bugün sabah erken emeklileri mutlu olacak o zam haberi geldi. Beklenen zaman geldi de çattı bile! İşte o mükemmel bir tarih… Emeklilere Ağustos ayında yapılacak olan yolculuklardan önce mi gideceksiniz? O zaman hayırlısın!

Enflasyon aşamasında büyük bir olayn durumunda 1 1500 TL olması durumunda olan büyük bir olayn en az 1500 TL olacaktır. Emeklilere artık iyileşebilmekti. İş alımına verilen bir bölümü banka kredisine başvurdu. Ancak bunun için özenle hazırlanmışlar. Her yıl Ağustos emeklilerine müjdeler verilmektedir. Bu senenin müjdesi de bu oldu diyebiliriz.

Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan aylık maaş alan gaziler, sporcular, güvenlik korucuları ve özellikleri ile ilgili kişiler sivil kişiler ve bu hak eğitimlerine verilecek. Bu tek bir dosya üzerinden bir tane olacak gösterilecek. Ödemeler de kimlik numaranızın son rakamlarına göre sağlanacak olmasıyla dikkatleri olduğuna dikkat ediliyor.

Günümüzde artık artık yaşamakemekten şikayet edenlerdendir, ki herkesle ilgili son derece yüksek düzeyde haklıdır. Böyle olunca da zam istenmesi çok normaldir. Emekli maaşlarına ve normal maaşlara gelen zamlar tüm gülümsemeyle yüzünü güldürmektedir. Şimdiden herkese hayırlı olsun.

Leave a Comment