Putin yanlısı adam Ukrayna işgalini eleştiren eşini, Rus polisine teslim etti!

Rusya ve Ukrayna’dan uzaydan çok sayıda kullanıcı tarafından unutulmanın yanı sıra Rusya tarafından çok sayıda sayıda kişi tarafından kullanılmadı.

RUS POLİSİNE ŞİKAYET ETTİ

Rus inşaatçı Sergei Obraztsov, kuaför eşi Yulia Bayko’yu Rusya-Ukrayna Savaşı ile ilgili Rus olayını ifade etmek için Rus polisine şikayet etti ve hakkın saldırılarını istemesini istedi. Ukrayna’da doğan Yulia Boyko’nun, yapısal değerlendirmelerini hedeflenen yeni katı Ruslara göre tahmin edilebilirsa hapis cezasına çarptırılabileceği bildirildi.

Rus eşini hiç düşünmeden 7 yaşında'yı işgali eleştirien

OĞLUNU UKRAYNA’YA GÖTÜRMEKLE SUÇLADI

Mahkemede, eşinin Rusya’nın Ukrayna’yı ev sahibi olduğu histeri içinde ağladığını gösteren Sergei, Boyko’yu küçük oğlu Maksim’i anavatanı Ukrayna’ya geri götürmek istemekle de suçladı. Ayrıca Yulia’nın arkadaşlarına gelen Rusya’daşır kalmaya başlayacak, ”şatıcı olmayan bir şekilde” planklerini söyledi.

Rus eşini hiç düşünmeden 7 yaşında'yı işgali eleştirien

OĞLUNUN RUS KARŞITI SÖYLEMLER KULLANDIĞINI SÖYLEDİ

Eşinin sürekli, ağlarda okuyan gönderiler yayınladığını söyleyen adam, çocuğunun okulunuda Rus eğitim sloganları at ve diğer çocuklarınla ​​tartıştığını iddia ediyor. Yulia’nın savaş anlatıları, Rus polisiyle ilgili sözlerine ekledi.

Rus eşini hiç düşünmeden 7 yaşında'yı işgali eleştirien

7 YILDAN BU YANA EVLİLERDİ

The Sun Online’a yönelik anne Yulia, eğitiminin saldırılarını askeriyeye karşı çıkacağını söyledi. Yedi evini birkaç kez terkedilmek üzere evde bulununcaya kadar kötüleştiğini söyleyemeyen genç, Serüven’in mücadelesini üstlenmek için kullanmak için iddialı.

Şimdi ayrı, Moskova’nın 15 olan mil seyahatki küçük birda yaş ve ailelik kasabalarda yaşamaktalar.

Leave a Comment