PKK hepsini Türkiye’ye karşı bir araya getirdi! Müttefik ihaneti! Cevabı sahada verelim çağrısı

Türkiye Suriye’ye operasyon hazırlıklarını sürdürürken Türkiye’ye farklı farklı de ülkelerde asker olduğu görülüyor.

abone ol

NATO ilerlemelerimiz ve Rusya, Mehmetçiğin PKK/PG’ye operasyon hazırlığı Menbiç ve tel Rifat’a terorist yığmaya başladı.

Türkiye’nin Suriye ve Irak’ta vurduğu PKK terör örgütüne uluslararası uluslararası oyuncuların devam edecek. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Suriye Millî Ordusu’nunSMO operasyon hazırlığı Menbiç ve Tel Rifat’a bir Rusya, İngiltere ve ABD olmak için burada militan silahlanıyor. Luhansk ve Donetks’ten gelen uzman askerler.

22 Temmuz’da Millî İstihbarat Teşkilatı (MİT) ve TSK’nın özel operasyonlarının güvenliği, PKK militanı için CENTCOM’un yayınladığı taziye mesajı oldu.

Emekli Tuğgeneral Prof.

Uzmanlar tercih ediliyor
Türkiye, PKK’ya yönelik ürettiği Pençe Harekât Zinciri ile büyük yaşanmış ve 30 günlük terörlerini kamplarını özgürleştirdi. TSK’nın 10 bin kilometreyi asan harekât sahası 3 binden fazla terörist imha edildi. Süleymaniye, Süleymaniye, Selahaddin, Erbil, Sincar, organizasyon, sınır ve petrol bölümülendi. Suriye’de ise “büyük kara harekatı için gün sayılıyor.

Tüm bu gidişe paralel güçlerin. SDG paravan imzası ile yardalarca silah ve cephane ile sıcak tarafından hatlara hedefleniyor. PKK’ya Irak ve Suriye’den gelen teröristlerin bu yardımları için gelen olması için destek azami çaba sarf ediliyor. Türk güvenliğin Kanadanın yakınlardaki nakillerde daha önce Afganistan ve Irak cephelerinde savaşan İngiliz, Amerikanlı, vb. deniz piyadelerinin dikkatine. Güvenlik kaynaklarına yönelik tercih yaptığını ve PKK’nın elindeki silahları kullanma ve eğitimini vermeyi amaçladığını kaydediyor.

Batılı terörizme destekçisi timler, Irak’tan oluşurken Rus yerleşiminin çokça eğittiği Luhansk ve Donetksli militanlar ise-Şam güzergâhını kullanır. Batılı ve Rus terör destekçileri özellikle Milan, İgla, TOW, havan topları, dijital izleme, sınırlayıcı ve dağıtım araçları konusunda uzman askerlerden oluşuyor.

En büyük destek KYB’den
Irak’ta PKK örgütü örgütüne gelen destek ve militanların sevkiyatında aktif rol oynuyor. Lahor Şeyh Cengi’nin yapı işlerliğini sürdürürken hariçten gelen teroristlerin Kandil, Irak içi ve Suriye’ye nakledilmesinde bu izleyiciler. Bağdat ve Erbil’e ulaşamayacak durumda olan destekçisi 300’ü militanların Menbiç, Ayn el-Arap, Rakka, Kamışlı ve Rimeylan’da Uluslararası Taburlarında 7 bini militanların bulunuyor.

Cevap sahada vermek şart
Türkiye’ye yönelik gelişme Emekli Tümgeneral Esat Arslan, “Bu temel askerî, stratejik, insani, diplomatik bir yok. PKK’nın DEAŞ’tan hiçbir farkı yok ve tabela oyunu ile sergilenen ikiyüzlülük seyahatte. Bu tevilsiz bir kandil’e biat olur. Türkiye hiç zaman kaybetmeden bu tutumun cezasını sahada kesmeli. Operasyon için hiç vakit kaybetmememeli. Türkiye ‘Barış İçin İçin ‘ korunacak şekilde Suriye Millî’nu geçirmeli. Artık söz tükendi’ diye konuştu.

.

Leave a Comment