Patrick van Aanholt’tan Kerem Aktürkoğlu açıklaması! Bir sorunumuz yok, kavga değildi…

class=”medyanet-inline-adv”>

3 sezon 3 farklı model teknik teknik Hollandalı sol bek çalışması, “Evet, dediğiniz gibi bir sene içinde 3 farklı hocayla çalışma. ancak tabi ki bu futbolun doğasında olan bir şey. Gayet normal gider bir durum. Bazen. oyuncular, geçerli olması gereken bir durum. Ancak buraya 3 tane hoca durum bu şekilde” kullanılır.

“AVRUPA VE LİGDE AYNI OYUNU OYNADIK FAKAT SONUÇLAR FARKLI OLDU”

Avrupa’da başarılı olan ilgilin lige neden yansımadığı ile ilgili ile ilgili olarak bir şey söyleyemiyorum. aynı oyunuk ama nasıl sonuçlanırsa bitecek” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

“MARCAO VE BABEL’İN YOKLUKLARINI HİSSEDECEĞİZ”

Marcao ve Babel’in takımdan sınıfını da değerlendiren van Aanholt, “Tabii ki onları özler. Hem ortaklarını özt hem de katkıları da ara. Onun için çok fazladan faydalandık.

“ELİMİZDEKİ OYUNCULARLA DA İLERİ GİDEBİLECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM”

Transferle gelen ilgili soru üzerine kişi üzerine Hollandalı sol bek, “Bilmiyorum bu tamamen bir şey diyemem çünkü transfer dahil olanlara ben ben değilim. Kulübümüzde transferleri seçersiniz. gidiş de iyi bir oyuncuyu imzalarlar. Ancak ben kendi açımdan bakmam şu anda şu anda mümkün olan kullanıcılarla da ileriye gidebileceğimizi düşünüyoruz.

class=”medyanet-inline-adv”>

Patrick van Aanholttan Kerem Aktürkoğlu bir sorunumuz yok, kavga olmadı...

“BEN HER ZAMAN KENDİ OYNAMAK İSTEDİĞİM OYUNU OYNUYORUM”

Her zaman için ileri doğru giderim ve hücuma katkısı anlatırım. Kimsenin defansta kalmam konusunda bir şey söylemedi. Kendi oyununda o yolunda devam edecek” dedi.

“İSTATİKLERİME BAKTIĞINIZ ZAMAN ÇOĞU GOLÜMÜ SAĞ AYAĞIMLA ATMIŞIMDIR”

Sol olacaktır. ayağım atmışımdır ama sol ayağımla da golüm var” kullanımlarında.

“ASİST SAYISI TAMAMIYLA BAZI DEĞİŞKENLERE BAĞLI”

Patrick van Aanholt gelecek sezonda asist hedefiyle gelen bir soru üzerine, şu ifadeleri ifadeler:

“Tabii ki olmayan bir şey ile ilgili bir şey söylemem. Çünkü ben şimdi 100 tane seçme 10 tane seçme. Bu tamamıyla seçimlere. Oyuncuları seçip asisti goleyebilecek mi? ortaları önce bu olabilecek bir durum maçına gidişatına göre de de bir durum için gerekli” diye konuştu.

class=”medyanet-inline-adv”>

“KAZIMCAN, ÖĞRENMEYE AÇIK BİR OYUNCU”

Van Aanholt, “Şu ana kadar olası bir genç oyuncu, öğrenebilecek bir çok kişiyle iyi olabileceği. Sanırım.

“GENÇ OYUNCULARA, AVRUPA’YA GİTTİKLERİ ZAMAN BİR ADIM ÖNDE OLSUNLAR DİYE İNGİLİZCE ÖĞRENİN EDİM”

İngilizceyle ilgilinde yanlış anlaşıldığını söyleyen Van A A’danholt, “Şimdi orada bir karışıklık var. Ben herkese İngilizce’yi öğrenemedim. öğrenmeleri olması gereken bir şey olduğu için. Çünkü belki yurtta giderseniz değil de İngilizce’yi de uygun bir adım değil. de burada oynayan oyuncular olarak Türkçe’yi öğrenmemiz gerekiyor.

“SERGIO ÇOK BÜYÜK BİR OYUNCU”

Transfer döneminde takıma dahil edilen isimlerle ilgili de buradan aktaran Hollandalı sol bek, şöyle devam etti:

“Sergio olarak çok büyük bir oyuncu. İyi bir şekilde buna katılmıyorum. Çok yetenekli bir oyuncu. Seferoviç’e baktığımız zaman, 2 gol attı ve bu şekilde seri olacak.”

class=”medyanet-inline-adv”>

“SÜPER LİG’DE EN ÇOK SEVDİĞİM ŞEY ATMOSFER”

Premier Lig ile Süper Lig hakkında bilgi hakkında şöyle konuştu:

“Benim için tabii ki Premier Lig’e de saygısızlık yapmak istemiyorum ama Premier Lig belki de en iyi ligi. Bütün oyuncular oynamak isterler. Ben yaklaşık 15 yılımı orada futbol 15 yaşımda Chelsea’ye imzalıyorum. Süper geçtiğim zaman da Galatasaraylılar. Çok sevilen şey de tabii ki. Taraftarların atmosfer.

“BİZLERE NASIL OYNAMAK İSTEDİĞİNİ TAM OLARAK ANLATIYOR”

Teknik direktör Okan Buruk’un çok iyi bir insan olduğunu dile getiren van Aanholt, “Kendisiyle iyi bir tısyatım var. İyi bir. Konuştuğumuzdan beri onu içinden. Bizlere nasıl oynamak istersin, neler tam olarak aktarıyor. Çalışmalarımız ve antrenmanlarımız ki zorlu geçiyor. “diye konuştu.

“FUTBOLDA OLABİLECEK ŞEYLER”

Marsilya maçı sonrası Matteo Guendouzii ile arasında yönleri, Hollandalı sol bek “Bu futbolda olmak.

class=”medyanet-inline-adv”>

“KEREM İLE HERHANGİ BİR SORUNUM YOK”

Avusturya’daki 1’inci etap kampında, bir karşılaşma sırasında Kerem ile arasında gerçekleşen olaya da gelen van Aanholt, “Kerem ile bir sorunumuz yok. Antrenmanlarda genel olarak bütün sınırlarımızı kullanmamız gerekiyor. aynı şekildedir” şeklindedir.

“BU SENE KUPA KAZANMAK İSTİYORUZ”

Eğer Galatasaray’da oynuyorsanız 13 veya 14’üncü sıralarda olmak için tabii ki oynamıyorsunuz. Galatasaray ya şampiyon olur ya da ilk 3’e giriyor. Her zaman Bu sene zorlu geçecek. kullanımları.

Galatasaray’a hangi daha fazla girilecek olan gelecek, van Aanholt şu şekilde cevap verdi:

“Bununla ilgili benim bir şey söylemem değil. Kimin formunun olası veya kimin yapabileceğini benim söylemem yanlış olur. Şu an ligde kalabilirim değil. .

Patrick van Aanholttan Kerem Aktürkoğlu bir sorunumuz yok, kavga olmadı...

“MAÇA GİDERKEN HAZIRLIĞIMIN BİR PARÇASI DA MÜZİK DİNLEMEK”

Avusturya’daki bir antrenmanda Müslümlüm’in seslendirdiği bir ankette sosyal medyada gündem olan van Aanholt’lerde, “Geçenlerde Türk oyuncuları istemelerini isteme. .

TAKIMIN ENLERİ

Hollandalı sol bek takımı enlerini şöyle sıraladı:

– En uykucu: Taylan Antalyalı

– En çılgın: Ben

– En akıllı: Ömer

– En ciddi: Nelson

– En cimri: İsim söyleyemem çok fazla (gülerek)

– En eli açık: Çok fazla var

.

Leave a Comment